شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریمسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری مطرح کرد: افزایش ۲۵ درصدی اعزام گروه‌های جهادی استان به مناطق محروم

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری مطرح کرد: افزایش ۲۵ درصدی اعزام گروه‌های جهادی استان به مناطق محروم

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری چهارشنبه, 13 آذر 1398 ساعت 10:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری از افزایش ۲۵ درصدی اعزام گروه‌های جهادی چهارمحال و بختیاری به مناطق محروم خبر داد.

سپاه نیوز: همتی مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری در گفت و گویی اظهار کرد: اعزام اردوهای جهادی سپاه در قالب گروه‌های مختلف، همه ساله طی اردوهای ۳ روزه، ۷ روزه و ۱۰ روزه در سطح استان انجام می‌شود.

 

وی با اشاره به استقبال برابر خواهران و برادران برای حضور در این اردوها، افزود: گروه‌های اعزامی از ۱۲ نفر تا ۶۰ نفر هستند که حوزه‌ فعالیت خواهران امور فرهنگی، کاهش آسیب‌های اجتماعی و پزشکی و زمینه فعالیت برادران فعالیت‌های عمرانی، اشتغال‌زایی و حوزه منابع طبیعی است.

 

همتی تصریح کرد: روند خدمت‌رسانی به مناطق محروم طی چندسال گذشته افزایش یافته و شاهد حضور اقشار مختلف اعم از دانشجویان، طلاب، کسبه، دانش‌آموزان و مدیران اداری در این مناطق هستیم.

 

وی ادامه داد: مناطق اعزامی از مناطق ۱۰ ‌گانه استان شامل منطقه مشایخ در شهرستان کیار، منطقه دیناران و میان‌کوه در شهرستان اردل، دهستان موگویی و بخش بازفت در شهرستان کوهرنگ، منطقه آورگان و چغاخور در شهرستان بروجن، روستای آزادگان در شهرستان بن، روستای شوراب صغیر در شهرستان سامان و شهر سودجان و مرغملک در شهرستان شهرکرد است.

 

 انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است