شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریهمزمان با هفته پژوهش در سپاه صورت گرفت؛ تجلیل از پژوهشگران برتر سپاه قمربنی هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری

همزمان با هفته پژوهش در سپاه صورت گرفت؛ تجلیل از پژوهشگران برتر سپاه قمربنی هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری یکشنبه, 01 دی 1398 ساعت 09:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: همزمان با هفته پژوهش در سپاه، جشنواره تجلیل از پژوهشگران سپاه قمربنی هاشم علیه السلام در مجتمع لاله شهرکرد برگزار شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی محمد اکبری فرمانده سپاه قمربنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری در جشنواره تجلیل از پژوهشگران سپاه استان که به مناسبت  هفته پژوهش و به همت معاونت دانش پژوهش سپاه قمربنی هاشم علیه السلام در مجتمع رفاهی لاله شهرکرد برگزار شد در تشریح فعالیت های پژوهشی سپاه استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) در زمینه اهمیت علم، دانش و پژوهش گفت: با راه اندازی سامانه تجربه نگاری در سپاه، تاکنون 3هزار و 500 تجربه از پاسداران سپاه قمربنی هاشم علیه السلام  با محوریت دفاع مقدس، برقراری امنیت پایدار، مقابله با فتنه های مختلف و ...، در این سامانه ثبت و ضبط شده است.

 

سردار  اکبری افزود: تجربیات ثبت شده در سامانه تجربه نگاری از سوی ارزیابان مورد بررسی قرار می گیرد و تاکنون بسیاری از تجربیات کارکنان سپاه قمربنی هاشم علیه السلام پس از ارزیابی های انجام گرفته، قابل تعمیم به نیروهای مسلح تشخیص داده شده است.

 

وی با تاکید بر اینکه در سپاه قمربنی هاشم علیه السلام اقدامات بسیار خوبی در زمینه علمی و پژوهشی صورت گرفته است که بهره گیری از عبرت ها و تجارب ارزشمند دفاع مقدس موجب ایجاد بسیاری از این پیشرفت ها شده است ادامه داد: اگر مأموریتی که به ما سپرده می شود همراه با تجربه های کاربردی باشد، قطعاً درصد موفقیت آمیز بودن مأموریت ها هم بیشتر خواهد شد.

 

فرمانده سپاه قمربنی هاشم (ع) افزود: علی رغم جهش بسیار خوبی که در تجربه نگاری و کارهای پژوهشی انجام شده است، نیاز است از گنج های پنهان که از ابتدای شکل گیری سپاه تاکنون نهفته مانده است، استفاده کنیم.

 

وی با اشاره به اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب تصریح کرد: قطعاً یکی از مواردی که بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب باید به آن پرداخته شود، انتقال تجارب ارزشمند سپاه به نسل جدید است.

 

سردار اکبری در پایان سخنان خود اظهار کرد: همه وظیفه داریم نسبت به وظیفه ای که بر عهده گرفته ایم، تمام مقدورات و ظرفیت ها را بشناسیم و مراقب باشیم هیچ گاه توسط دشمن غافلگیر نشویم.

 

گفتنی است ؛ در این مراسم  از 27 پژوهشگر، اندیشه ورز و محقق برتر و 50 پروژه علمی، پژوهشی برگزیده رده های مختلف سپاه استان چهارمحال و بختیاری تقدیر شد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است