شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریمسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین: پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی از اراده الهی است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین: پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی از اراده الهی است

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری دوشنبه, 14 بهمن 1398 ساعت 09:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین تویسرکانی در جمع فرماندهان و کارکنان سپاه قمربنی هاشم علیه السلام گفت: پیروزی، بقاء و استمرار انقلاب اسلامی اراده الهی است.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشور در گردهمایی بصیرتی فرماندهان، مسئولان و کارکنان سپاه قمربنی هاشم علیه السلام که در حسینیه آیت الله بهاءالدینی ستاد فرماندهی سپاه قمربنی هاشم علیه السلام برگزار شد با تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر، اظهار داشت: انقلاب اسلامی یک حرکت پیش بینی شده در لوح محفوظ بوده است. یعنی وقوع این انقلاب جزء اراده های حتمی الهی در آخرالزمان بوده است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشور افزود: مردمی بودن انقلاب اسلامی ایران، جذب مردم به انقلاب و حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از اراده الهی است.

 

 حجت الاسلام والمسلمین تویسرکانی شیطنت های دشمنان انقلاب اسلامی و وحدت دنیای نفاق و فسق و کفر مقابل انقلاب اسلامی را یادآور شد و خاطرنشان کرد: دشمن در همه عرصه ها اعم از اقتصادی، نظامی، سیاسی، فرهنگی و ... امکانات خود را علیه انقلاب اسلامی بسیج کرده؛ ولی ابرقدرت ها در مقابل قدرت و اراده الهی ذلیل و خوار شده اند .

 

وی تأکید کرد: پیروزی، بقاء و استمرار انقلاب اسلامی اراده الهی است. و این انقلاب علی رغم میل قدرت های دنیا به اراده خداوند تا برقراری حکومت صالحان در جهان ادامه خواهد یافت.

 

حجت الاسلام والمسلمین تویسرکانی گفت: دو دیدگاه پیرامون آخرالزمان وجود دارد؛یکی اینکه از بعثت تا قیامت را آخرالزمان می داند و دیگری از امامت حضرت حجت تا قیامت را آخرالزمان عنوان می کند؛ که ما در هر دوصورت در آخرالزمان قرار داریم و باید بدانیم این دوران قابل قیاس با هیچ مقطعی از تاریخ نمی باشد.

 

وی، افزود: وعده الهی است که چتر سعادت دور همه ابناء بشر در آخرالزمان باز می شود و اراده خداست که حکومت صالحان به حاکمیت مطلق جهان تبدیل خواهد شد و بر اساس آیات قرآن کریم، تحقق این وعده الهی  حتمی است.

 

حجت الاسلام والمسلمین تویسرکانی تصریح کرد: شروع انقلاب جهانی حکومت صالحان از ایران است و باید بدانیم که در مبدأ تا مقصد عده ای قیام می کنند که قرآن نام آنها را انصار الله نامیده است. بدانید که نامگذاری های مجاهدان به نام های حزب الله و انصارالله و سپاه که آیه شریفه "واعدوا لهم ماستطعتم من قوه" را بر سینه دارد، دارای فلسفه قرآنی و طراحی و مهندسی خداست.

 

وی، با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب نیز اظهار کرد: بنده 400 آیه بعنوان مستندات این بیانیه که مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)به زبان فارسی صادر فرموده اند پیدا کرده ام .

 

حجت الاسلام والمسلمین تویسرکانی  با تأکید بر ضرورت مطالعه و تلاش برای تحقق این بیانیه گفت: باید نقش خود در عصر غیبت را بدانیم و به آن عمل کنیم، که اولین وظیفه ما این است که خدا را همه کاره عالم بدانیم و هر حرفی که می زنیم یا سکوت ما و فریاد ما برای خدا باشد.

 

حجت الاسلام والمسلمین تویسرکانی، دل بستن به خدا را رمز پیروزی در کارها دانست و افزود: همه صفاتی که در وجود ما انسان ها قرار داده شده است خوب هستند؛ زیرا خدا هیچ چیز بدی را خلق نمی کند. اما نحوه استفاده ما از این صفات مهم است که باید برای خدا و در راه خدا باشد.

 

وی، سیره حضرت امام و رهبر معظم انقلاب را مصداق حرکت برای خدا دانست و تأکید کرد: محبوبیت شهید حاج قاسم سلیمانی و سرِّ کارشان در این بود که هر کاری را برای رضای خداوند انجام می داد  و به تعبیر مقام معظم رهبری که در منزل این شهید فرمودند در اخلاص ایشان بود.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشوربا اشاره به وضعیت هجمه همه جانبه دشمنان به کشور و انقلاب، خاطرنشان کرد:برای قرار گرفتن در زمره انصارالله باید گفتمان امام و رهبری را بدانیم و به آن عمل کنیم و به دنبال تحقق بیانیه گام دوم انقلاب باشیم.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است