شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانفرمانده گروه ۴۰ صاحب الزمان (عج)نیروی زمینی سپاه خبر داد: پنج نقطه از شهر اصفهان ضدعفونی شد

فرمانده گروه ۴۰ صاحب الزمان (عج)نیروی زمینی سپاه خبر داد: پنج نقطه از شهر اصفهان ضدعفونی شد

منتشرشده در اصفهان دوشنبه, 18 فروردين 1399 ساعت 19:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردارگرامی از ضدعفونی ۵ نقطه از شهر اصفهان خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد گرامی فرمانده گروه ۴۰ صاحب الزمان نیروی زمینی سپاه اقدامات گروه ۴۰ صاحب الزمان نیروی زمینی سپاه را برای مقابله با ویروس کرونا تشریح کرد.

 وی از ضدعفونی پنج نقطه از شهر اصفهان خبر داد و گفت :کوی سپاهان، سپاهانشهر ، مرغ ، کوی امام و  میدان امام در شهر اصفهان ضد عفونی شده است . 

سردار گرامی اظهار داشت : علاوه بر این در نقاط مختلف شهر ایستگاه های ضد عفونی و رفع آلودگی ایجاد شده است تا به صورت مستمر اقدامات لازم در این زمینه انجام شود.

فرمانده گروه ۴۰ صاحب الزمان نیروی زمینی سپاه با تأکید بر اینکه حجم فعالیت نیروهای مردمی بسیج و سپاه بسیار بالاست؛  ادامه داد: حضور و اتحاد و همدلی نیروهای مردمی؛ سپاه و بسیج بسیار عالی و نشان دهنده پیشرفت کارها است. 

 وی گفت : بیش از ۱۱ هزار بطری مواد ضدعفونی‌کننده بین مناطق کمتر برخوردار توزیع شده است.

 فرمانده گروه ۴۰ صاحب الزمان نیروی زمینی سپاه در پایان با اشاره به تلاش شبانه روزی نیروهای گروه ۴۰ صاحب الزمان نیروی زمینی سپاه برای مقابله با ویروس کرونا خاطر نشان کرد: این حجم از امکانات و فعالیت ها تنها با روحیه جهادی ممکن است و بین رزمندگان نیروی زمینی سپاه وجود دارد . 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است