شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانفرمانده سپاه کاشان:  ۳۰۰۰ بسته حمایتی مرحله اول رزمایش کمک مومنانه در کاشان توزیع می‌شود

فرمانده سپاه کاشان:  ۳۰۰۰ بسته حمایتی مرحله اول رزمایش کمک مومنانه در کاشان توزیع می‌شود

منتشرشده در اصفهان دوشنبه, 01 ارديبهشت 1399 ساعت 12:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کاشان از توزیع سه هزار بسته حمایتی مرحله اول رزمایش مومنانه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ اکبری فرمانده سپاه کاشان در گفت‌وگویی ضمن عرض تبریک‌ به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان اظهار داشت: بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر رزمایش گسترده مواسات، همدلی و کمک مومنانه در روز نیمه شعبان سازمان بسیج مستضعفین و نواحی مقاومت بسیج در سراسر کشور نسبت به ایجاد قرارگاه‌ها ویژه تحقق این مهم تشکیل شد.

 

وی با بیان اینکه این اقدام در کاشان با رمز "یا صاحب‌الزمان" آغاز شد، افزود: پیش‌بینی شده است در دو مرحله کمک‌های خیران و مردم جمع‌آوری و این کمک‌ها در قالب بسته‌های حمایتی در ابتدای ماه مبارک رمضان و نیمه این ماه در اختیار مستضعفان، محرومان و آسیب‌دیدگان ناشی از ویروس کرونا قرار داده می‌شود.

 

فرمانده سپاه کاشان با بیان اینکه این قرارگاه با دبیری ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان در حال پیگیری است، ابراز داشت: شش کمیته در این زمینه تشکیل و وظایف ابلاغ و جلسات مختلفی در این زمینه برگزار شده است و از ظرفیت ائمه جمعه و جماعات نیز در این زمینه استفاده شده است تا افراد و خانوارهای مورد هدف شناسایی شوند.

 

وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود برای 16هزار نفر در کاشان این بسته‌های حمایتی تهیه شود، گفت: این افراد در سایت مهر کریمانه توسط نهادهای مختلف همچون کمیته امداد، بهزیستی و... ثبت نام می‌شوند و در مرحله بعدی با استفاده از ظرفیت خیران و مردم اقلام و بسته‌های حمایتی تهیه و توزیع می‌شود.

 

اکبری با بیان اینکه در مرحله اول سه هزار بسته حمایتی در کاشان تهیه شده است، تصریح کرد: این بسته‌ها در اوایل ماه مبارک رمضان توزیع می‌شود و در مرحله بعدی نیز اقدامات به صورت مقتضی صورت می‌پذیرد و به لطف خدا حرکت‌های خودجوش نیز توسط گروه‌های جهادی و هیئات مذهبی انجام شده است که یادآوری هشت سال دفاع مقدس است.

 

وی تاکید کرد: امیدواریم در این مرحله که مرحله رسیدگی به مستمندان است با فرهنگ غنی اسلامی این موضوع کمک و ایثار با روزهای زیبایی همراه باشد و یاری‌کننده آسیب دیدگان ناشی از ویروس کرونا و سایر آسیب‌دیدگان باشیم.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است