شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانفرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان: ۱۲۰ هزار بسته غذایی در رزمایش کمک مؤمنانه میان نیازمندان توزیع شد

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان: ۱۲۰ هزار بسته غذایی در رزمایش کمک مؤمنانه میان نیازمندان توزیع شد

منتشرشده در اصفهان شنبه, 06 ارديبهشت 1399 ساعت 11:10
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: در مرحله نخست رزمایش کمک مومنانه در اصفهان ۱۲۰ هزار بسته غذایی برای توزیع میان نیازمندان تهیه شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در حاشیه برگزاری رزمایش مواسات و کمک مومنانه اظهار داشت: یک بار دیگر این امکان فراهم شد که مجموعه بسیج برای مردم و همراه با مردم به یاری نیازمندان بشتابد.

 

وی افزود: به اذن رهبر معظم انقلاب اسلامی اقدام دیگری را در رفع نیازمندی‌ها و اهدا کمک‌های معیشتی به مردمی که در اثر بیماری منحوس کرونا دچار مشکل شدند انجام دادیم.

 

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه در اصفهان همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود که شامل دو مرحله است، در یک مرحله که امروز شاهد انجام آن بودیم 120 هزار بسته غذایی برای توزیع میان نیازمندان تهیه شد.

 

وی ادامه داد: در مرحله دوم این رزمایش نیز که تا نیمه ماه مبارک رمضان انجام می‌شود 60 هزار بسته غذایی تهیه و در اختیار محرومان و آسیب دیدگان از کرونا قرار می‌گیرد .

 

سردار فدا تصریح کرد:  امیدواریم که مردم و همه افرادی که صدای ما را می‌شنوند در این امر خداپسندانه شرکت کنند و به هر میزان که توان دارند به این رزمایش کمک کنند تا کمک‌های آنها را به دست نیازمندان برسانیم.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است