شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانبه همت سپاه  کاشان‌ صورت گرفت؛ توزیع ۲۲هزار بسته حمایتی ‌بین نیازمندان کاشان

به همت سپاه  کاشان‌ صورت گرفت؛ توزیع ۲۲هزار بسته حمایتی ‌بین نیازمندان کاشان

منتشرشده در اصفهان یکشنبه, 28 ارديبهشت 1399 ساعت 10:47
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کاشان از آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در این شهرستان خبر داد و گفت: با اجرای سومین مرحله ۲۲ هزار بسته حمایتی رزمایش کمک مومنانه در کاشان توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ اکبری فرمانده سپاه کاشان ضمن اشاره به اجرایی شدن سومین مرحله رزمایش سراسری کمک مومنانه اظهار داشت: در مرحله سوم از این رزمایش بزرگ در کاشان سه هزار و 100 بسته غذایی به نیازمندان به ویژه مددجویان تحت پوشش بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره) و افرادی که در مراحل قبل شناسایی نشده بودند، اختصاص پیدا می‌کند.

 

وی  با بیان اینکه در مرحله سوم یک سری از موسسات و هیئات مذهبی که نیازمندان شناسایی شده خود را در سایت مهر کریمانه ثبت نام کردند، بسته‌های حمایتی میان آنان توزیع می‌شود، افزود: برخی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم و مدارس استثنایی نیز در مرحله سوم از این بسته‌های حمایتی بهره‌مند می‌شوند.

 

فرمانده سپاه کاشان با بیان اینکه مرحله دوم رزمایش سراسری کمک مومنانه همزمان با سالروز میلاد امام حسن مجتبی(ع) در کاشان آغاز شد، ابراز داشت: مرحله سوم این رزمایش بزرگ نیز همزمان با سالروز شهادت امام علی(ع) آغاز شده و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

 

 

وی با بیان اینکه 22 هزار بسته غذایی در قالب رزمایش سراسری کمک مومنانه در منطقه کاشان توزیع شده است، گفت: از این تعداد بسته غذایی 10هزار بسته توسط بسیج تهیه شده و 12هزار بسته غذایی نیز توسط سایر نهادها و خیران کاشانی تهیه و توزیع شده است.

 

اکبری با بیان اینکه تهیه و توزیع این اقلام با اجرای ناحیه مقاومت بسیج کاشان صورت پذیرفته است، تصریح کرد: توزیع اقلام حمایتی و غذایی نیز با محوریت قرارگاه‌های جهادی و خدمات اجتماعی شهرستان کاشان صورت پذیرفته است و شناسایی افراد مورد نظر نیز توسط رده‌های بسیج، مساجد، قرارگاه‌های اجتماعی، هیئات و موسسات مردم نهاد صورت پذیرفته است.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است