شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانفرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان: آموزش های عقیدتی در سپاه با موضوع امر به معروف برگزار می شود

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان: آموزش های عقیدتی در سپاه با موضوع امر به معروف برگزار می شود

منتشرشده در اصفهان چهارشنبه, 02 تیر 1395 ساعت 13:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار سلیمانی در اولین کار گروه شورای امر به معروف و نهی از منکر سپاه صاحب الزمان (عج) از برگزاری آموزش های امر به معروف و نهی از منکر در قالب دوره های عقیدتی خبرداد.

 


به گزارش سپاه نیوز:سردار غلامرضا سلیمانی فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان با اشاره به این مسئله که آموزش های عقیدتی در سپاه به سمت آموزش های امر به معروف و نهی از منکر خواهد رفت گفت:یگان های استان در در طول یک مقطع زمانی نیرو های خود را جهت شرکت در دوره ها آزاد سازی خواهند کرد.


وی افزود:هدف این است که یگان ها سپاه به سمتی برود که امر به معروف به صورت یک گفتمان در آید و باعث اقدامات عملی در این زمینه شود.


فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) با بیان اینکه در این دوره ها از مربیان برجسته استفاده خواهد شد گفت: مکان و تجهیزات مناسب برای این دوره ها در نظر گرفته شده تا این آموزش ها از کیفیت خوبی برخوردار گردد.


سردارسلیمانی تاکید کرد:هدف اصلی از این دوره ها درون سازمان است و ما باید در مرحله اول در اجرای این فریضه از داخل سازمان شروع کنیم و مباحث باید معطوف به این امر است و یک موج خوبی در این زمینه در سپاه ایجاد نماید. 


وی خاطرنشان کرد:در این دوره ها تاکید ب بر شیوه های امر به معروف و نهی از منکر کار می شود و مصادیق داخلی آن در سپاه مورد طرح و بحث قرار می گیرد.
وی در پایان گفت:در این دوره ها کتاب واجب فراموش شده در تیراژ 3000 توزیع خواهد شد و مسابقه از آن صورت می گیرد.


انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است