شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانمسئول مرکز مطالعات راهبردی و هدایت حرکت‌های اردوهای جهادی بسیج سازندگی استان اصفهان: جهادگران اصفهانی در ماه مبارک رمضان به مناطق محروم کشور اعزام شدند

مسئول مرکز مطالعات راهبردی و هدایت حرکت‌های اردوهای جهادی بسیج سازندگی استان اصفهان: جهادگران اصفهانی در ماه مبارک رمضان به مناطق محروم کشور اعزام شدند

منتشرشده در اصفهان یکشنبه, 06 تیر 1395 ساعت 11:22
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:رضایی گفت: ۵۰ جهادگر اصفهانی در قالب ۳ گروه جهادی در ایام ماه مبارک رمضان به مناطق محروم استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد اعزام شدند.

به گزارش سپاه نیوز؛محمد رضایی مسئول مرکز مطالعات راهبردی و هدایت حرکت‌های اردوهای جهادی بسیج سازندگی استان اصفهان در گفت‌و‌گویی با اشاره به آغاز اعزام گروه‌های مختلف جهادی به مناطق محروم اظهار داشت: تاکنون 250 گروه جهادی در استان اصفهان از قشرهای مختلف بسیج دانشجویی، طلاب و مساجد و محلات به ثبت رسیده است که این گروه‌ها، سالانه یک یا 2 بار در مناطق محروم حاضر می‌شوند.

رضایی با بیان اینکه اعزام گروه‌های جهادی با هدف محرومیت‌زدایی در مناطق محروم اجرا می‌شود، افزود: در عید نوروز سال 1395، حدود 700 نفر در قالب گروه‌های جهادی به مناطق محروم اعزام شدند و مرحله اصلی اعزام گروه‌های جهادی در فصل تابستان است که این مرحله پس از ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود.

مسئول مرکز مطالعات راهبردی و هدایت حرکت‌های اردوهای جهادی بسیج سازندگی استان اصفهان بیان کرد: البته در ماه مبارک رمضان 50 نفر از جهادگران اصفهانی در قالب 3 گروه  جهادی در مدت زمان 7 تا 10 روز در مناطق محروم استان‌های اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری به فعالیت محرومیت‌زدایی می‌پردازند.

وی گفت: این گروه‌های جهادی در عرصه‌های عمرانی و فرهنگی در بخش‌های مختلف همچون ساخت مسجد، مدرسه، سرویس بهداشتی، ترمیم و مرمّت منازل مسکونی وغیره فعالیت می‌کنند.

رضایی تصریح کرد: به‌همراه هر یک از گروه‌های اعزامی در ماه مبارک رمضان، یک نفر روحانی خواهر و یا برادر به عنوان مبلغ دینی در مناطق محروم حضور پیدا می‌کند.

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است