شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانمسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان :۳۵۰۰ دانشجوی جهادگر اصفهانی به مناطق محروم اعزام می‌شوند

مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان :۳۵۰۰ دانشجوی جهادگر اصفهانی به مناطق محروم اعزام می‌شوند

منتشرشده در اصفهان یکشنبه, 27 تیر 1395 ساعت 09:37
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سلیمانی گفت: ۳ هزار و ۵۰۰ دانشجوی دختر و پسر از دانشگاه‌های سراسر استان در قالب ۹۰ گروه جهادی با هدف محرومیت‌زدایی به مناطق محروم اعزام می‌شوند.

 به گزارش سپاه نیوز:حسن سلیمانی مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان با بیان اینکه 75 گروه جهادی دانشجویی سال گذشته از استان اصفهان به مناطق محروم اعزام شدند، اظهار داشت: اعزام گروه‌های جهادی دانشجویی از استان اصفهان در سال جدید از نظر تعداد گروه‌ها رشد داشته و 3 هزار و 500 دانشجو در قالب 90 گروه جهادی دانشجویی از دانشگاه‌های سراسر استان از تاریخ 20 تیرماه لغایت پایان شهریورماه به مناطق محروم اعزام می‌شوند.

وی با بیان اینکه تقریباً نیمی از دانشجویان جهادگر را خواهران تشکیل می‌دهند، افزود: به همراه هر یک از گروه‌های جهادی یک روحانی و طلبه به مناطق محروم اعزام می‌شود.

مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان بیان کرد: گروه‌های جهادی استان اصفهان در بخش‌های بهداشت و درمان، فرهنگی، علمی و آموزشی، اقتصاد مقاومتی در قالب ترویجی و گفتمانی و مردم یاری در مناطق محروم استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، فارس و سیستان و بلوچستان فعالیت می‌کنند.

وی گفت: گروه‌های جهادی دانشجویی به واسطه مباحث درسی نمی‌توانند در تمام ایام سال در مناطق محروم حضور یابند اما برخی از گروه‌ها در طول سال در قالب اردوهای یک روزه به سرکشی از روستاهای هدف می‌پردازند.

سلیمانی تصریح کرد: گروه‌های جهادی دانشجویی همواره در عرصه محرومیت‌زدایی پیشگام هستند و به صورت خودجوش فعالیت دارند و هر جا دولت و یا مردم بخواهند، گروه‌های جهادی آماده خدمتگذاری هستند، این جوانان مدیران جوانی هستند که بدون دریافت حقوق‌های نجومی برای خدمتگزاری آماده‌اند.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است