شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانمسئول تربیت‌بدنی سپاه صاحب‌ الزمان (عج) اصفهان: سالن‌های ورزشی صالحین و ۹ دی اصفهان تا پایان سال ۹۵ تکمیل می‌شوند

مسئول تربیت‌بدنی سپاه صاحب‌ الزمان (عج) اصفهان: سالن‌های ورزشی صالحین و ۹ دی اصفهان تا پایان سال ۹۵ تکمیل می‌شوند

منتشرشده در اصفهان دوشنبه, 04 مرداد 1395 ساعت 09:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ پیمان‌صفت با اشاره به ساخت بیش از ۱۷۰ سالن ورزشی صالحین و ۹ دی در استان اصفهان گفت: ساخت سالن‌های ورزشی صالحین و ۹ دی تا پایان سال ۱۳۹۵، تکمیل می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ علی پیمان‌صفت مسئول تربیت‌بدنی سپاه صاحب‌الزمان(عج) اصفهان در گفت‌و‌گویی با بیان اینکه ساخت سالن‌های ورزشی صالحین و 9 دی در سراسر استان اصفهان از 4 سال گذشته در دستور کار قرار گرفت، اظهار داشت: بیش از 170 سالن ورزشی در استان اصفهان ساخته شده که حدود 150 سالن ورزشی صالحین و مابقی سالن ورزشی 9 دی است، سالن‌های صالحین کوچک و ویژه ورزش‌های رزمی و فعالیت‌های بسیجیان است و سالن‌های ورزشی 9 دی وسعت بیشتری دارند و ویژه ورزش‌های توپی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی افزود: امسال 20 سالن ورزشی که ساخت‌وساز شده اما مورد بهره‌برداری قرار نگرفته است تا پایان سال تکمیل می‌شود و در حقیقت پروژه ساخت سالن‌های ورزشی صالحین و 9 دی در استان اصفهان به پایان می‌رسد و برخی از سالن‌های ورزشی که از نظر تجهیزات، ساختمان اداری وسایل سرمایشی و گرمایشی مشکل دارند برای استفاده آماده‌سازی می‌شود.

مسئول تربیت‌بدنی سپاه صاحب‌الزمان(عج) بیان کرد: سالن‌های ورزشی صالحین و 9 دی با هدف ارائه خدمات ورزشی به بسیجیان و خانواده آن‌ها و عموم مردم ساخته شده‌اند و با هدف توسعه ورزش همگانی و آموزش‌های ورزشی ویژه بسیجیان در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: درآمد سالن‌های ورزشی صالحین و 9 دی صرفاً برای هزینه‌های جاری سالن‌ها مصرف می‌شود و باید گفت بسیج در بهره‌برداری از سالن‌های ورزشی به دنبال درآمدزایی نیست، همچنین به‌کارگیری سالن‌های ورزشی صالحین در ورزش‌های توپی خلاف استاندارد است و در اساسنامه این سالن‌ها پیش بینی نشده است.

سرهنگ پیمان صفت گفت: از نظر مدیریتی، سالن‌های ورزشی صالحین در اختیار حوزه‌های مقاومت بسیج و سالن‌های ورزشی 9 دی در اختیار نواحی مقاومت بسیج است؛ تقریباً برای هر یک از نواحی مقاومت، یک سالن 9 دی و برای هر یک از حوزه‌های مقاومت بسیج، یک سالن ورزشی صالحین پیش بینی شده و مدیریت کلی آن با تربیت‌بدنی سپاه استان اصفهان است.

وی افزود: کسانی که در دوره مدیریت اماکن ورزشی سپاه استان اصفهان شرکت کرده‌اند می‌توانند مدیریت سالن‌های ورزشی را در دست داشته باشند، تا کنون حدود 4 دوره آموزشی برای مدیران اماکن ورزشی برگزار شده است و در حدود 500 نفر شرکت در این دوره‌ها شرکت کرده‌اند.

مسئول تربیت‌بدنی سپاه صاحب‌الزمان(عج) با بیان اینکه برای ساخت استخر برنامه‌ای به ما ابلاغ نشده است، گفت: تعدادی از شهرستان‌ها خود اقدام به ساخت استخر با استفاده از ظرفیت‌های موجود شهرستان‌ها کرده‌اند، امیدوار هستیم که ساخت استخر در سال‌های آینده در دستور کار تربیت‌بدنی سپاه استان اصفهان قرار گیرد.

وی بیان کرد:  باید اماکن و زیرساخت‌های ورزشی تقویت شود و با تأمین اماکن ورزشی مورد نیاز بتوان در بخش قهرمانی و آموزشی، به اهداف مورد نظر دست پیدا کرد.

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است