شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانمسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد: آغاز اردوی جهادی منتظران آفتاب دانشگاه علوم پزشکی کاشان

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد: آغاز اردوی جهادی منتظران آفتاب دانشگاه علوم پزشکی کاشان

منتشرشده در اصفهان شنبه, 30 مرداد 1395 ساعت 10:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: خامه‌چی گفت: اردوی جهادی منتظران آفتاب دانشگاه علوم پزشکی کاشان از 29 مرداد تا 12 شهریور با حضور 30 برادر و 30 خواهر برگزار می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سید پیمان خامه‌چی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در گفت‌وگویی اظهار داشت: فلسفه وجود اردوهای جهادی، خودسازی است؛ حضور یک جوان در مناطق محروم با روحیه آرمان‌گرایی باعث می‌شود او اهداف والایی را برای پیشرفت انقلاب اسلامی برای خود متصور شود.

وی افزود: اردوی جهادی منتظران آفتاب دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از 29 مرداد تا 12 شهریور با حضور 30 خواهر و 30 برادر در روستاهای قره کهریز و آشناخور از توابع شهرستان خمین برگزار خواهد شد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به علت انتخاب این روستاها خاطرنشان کرد: بر اساس تحقیقاتی که انجام شد، مردم این مناطق از محرومیت بیشتری نسبت به سایر روستاهای استان‌های اصفهان و مرکزی برخوردار هستند. همچنین جمعیت قابل‌توجه این دو روستا اهمیت زیادی برای کار فرهنگی دارد، به همین علت روستاهای قره کهریز و آشناخور برای اعزام گروه جهادی دانشگاه انتخاب شدند.

وی در رابطه با برنامه‌های گروه جهادی منتظران آفتاب دانشگاه علوم پزشکی کاشان تصریح کرد: کارگروه‌های این گروه جهادی شامل بهداشتی، آموزشی، عمرانی و اقتصاد مقاومتی هستند که هر کارگروه با برنامه‌ریزی و چشم‌انداز خود طی مدت اردو و همچنین استمرار امور بعد از اتمام اردو اهداف خود را دنبال خواهد کرد.

خامه‌چی در پایان اذعان داشت: تمرکز فعالیت‌های گروه جهادی منتظران آفتاب بیشتر در حوزه بهداشتی و فعالیت‌های فرهنگی خواهد بود که با توجه به تحقیقات انجام‌ شده از این روستاها، احساس نیاز بیشتری در این دو حوزه در روستاهای قره کهریز و آشناخور وجود داشته است.


انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است