شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانرئیس بسیج دانش‌آموزی اصفهان : دانش‌آموزان اصفهانی به عنوان "سفیران راهیان نور" در مدارس فعالیت می‌کنند

رئیس بسیج دانش‌آموزی اصفهان : دانش‌آموزان اصفهانی به عنوان "سفیران راهیان نور" در مدارس فعالیت می‌کنند

منتشرشده در اصفهان سه شنبه, 27 مهر 1395 ساعت 09:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: ادیب  گفت: دانش‌آموزان اصفهانی به عنوان "سفیران راهیان نور" و در قالب خادم ‌الشهدا در مدارس استان اصفهان به فعالیت می‌پردازند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛محمد ادیب رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی استان اصفهان در گفت‌و‌گو  با اشاره به تربیت راوی نوجوان اظهار داشت: هفته آینده 44 دانش‌آموز اصفهانی به عنوان خادم الشهدا به اردوهای راهیان نور اعزام می‌شوند و پس از آموزش 5 روزه و بازگشت به استان اصفهان، به عنوان «سفیران راهیان نور» در مدارس به فعالیت می‌پردازند.

 

وی افزود: همچنین با همکاری فرهنگسرای پایداری اصفهان، برای80 نفر از دانش‌آموزان، دوره روایتگری دفاع مقدس برگزار شده است، البته تمامی این دانش‌آموزان در حال حاضر فعال نیستند.

 

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی استان اصفهان با اشاره به اعزام دانش‌آموزان دختر و پسر از پایه دهم تا چهارم پیش‌دانشگاهی به اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی بیان کرد: امسال 40 هزار دانش‌آموز از سراسر استان اصفهان به اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی غرب و جنوب کشور اعزام می‌شوند.

 

وی با اشاره به اعزام 39 هزار دانش‌آموز به این اردوها در سال گذشته افزود: زائران دانش‌آموز از 10 مهر لغایت ابتدای آبان به مناطق عملیاتی و زیارتی غرب کشور و پس از آن به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند.

 

ادیب با اشاره به اعزام دانش‌آموزان در قالب بیش از 900 کاروان زیارتی 44 نفره تصریح کرد: دانش‌آموزان اعزامی به اردوهای راهیان نور غرب کشور از یادمان شهدای سنندج، موزه دفاع مقدس همدان، باشگاه افسران سنندج و یادمان عملیات والفجر 4 بازدید می‌کنند.

 

وی با بیان اینکه به همراه هر کاروان، یک نفر فرهنگی و یک راوی اعزام می‌شود، گفت: بر اساس نظرسنجی انجام شده دانش‌آموزان به ترتیب بازدید از رزمایش داخل اردوگاه، موزه همدان، باشگاه افسران سنندج، یادمان عملیات والفجر 4 و دریاچه زریبار مریوان مورد استقبال دانش‌آموزان قرار گرفته است.

 

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی استان اصفهان اضافه کرد: همراهی خادمان شهدا در طول مسیر و در یادمان‌ها، اجرای برنامه‌های فرهنگی در مسیر و در داخل اتوبوس، پخش فیلم سینمایی دفاع مقدس، برگزاری مسابقات فرهنگی و برنامه‌های ویژه یادمان‌ها با حضور راویان دوران دفاع مقدس و برگزاری یادواره شهدا در اردوگاه‌ها از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده برای زائران دانش‌آموز است.

 

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است