شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهاندومین جشنواره سراسری فرهنگی – ورزشی بانوان نیروی دریایی سپاه در به پایان رسید

دومین جشنواره سراسری فرهنگی – ورزشی بانوان نیروی دریایی سپاه در به پایان رسید

منتشرشده در اصفهان سه شنبه, 23 آذر 1395 ساعت 12:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: دومین جشنواره سراسری فرهنگی- ورزشی همسران و دختران پاسداران نیروی دریایی سپاه  در بندرعباس به کار خود پایان داد. 

 به گزارش سپاه نیوز؛ دومین جشنواره سراسری فرهنگی- ورزشی همسران و دختران پاسداران نیروی دریایی سپاه   که به "جام شهدای مدافعان حرم نیروی دریایی سپاه"  نامگذاری شده بود، در بندرعباس به کار خود پایان داد. 

 

بنابراین برگزارش بیش از 450 بانو ورزشکار برتر در این جشنواره در رشته های شنا، تیراندازی، تکواندو، آمادگی جسمانی، والیبال و دارت در دو گروه همسران و فرزندان دختر به صورت تیمی و انفرادی طی سه روز به از همه مناطق و رده های نیروی دریایی سپاه در سراسر کشور در قالب 18 رده در دومین جشنواره همسران و دختران پاسدار به رقابت پرداختند.

 

در پایان رقابت های تیمی، منطقه یکم دریایی صاحب الزمان(عج) مستقر در استان هرمزگان، فرماندهی پشتیبانی قرارگاه ستاد نیروی دریایی سپاه و منطقه سوم دریایی امام حسین(ع) مستقر در استان خوزستان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند. 

 

گفتنی است اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور دریادار پاسدار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه برگزار شد و نفرات برتر این دوره، به جشنواره ورزشی- فرهنگی کل سپاه با عنوان شمیم خانواده که به میزبانی استان اصفهان برگزار خواهد شد معرفی و اعزام می شوند.  

انتهای خبر/07

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است