شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانجانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان استان اصفهان: استفاده خوب هر انقلابی از فرهنگ، قطعا الگویی برای سایر ملل جهان است

جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان استان اصفهان: استفاده خوب هر انقلابی از فرهنگ، قطعا الگویی برای سایر ملل جهان است

منتشرشده در اصفهان یکشنبه, 22 اسفند 1395 ساعت 08:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار فدا گفت : هر انقلابی چاشنی فرهنگ را در کنار دولت و سرزمین به خوبی مورد استفاده قرار دهد قطعاً می‌تواند ماندگار، تمدن‌ساز، تأثیرگذار و الگویی برای سایر ملل جهان قرار گیرد.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فدا جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان استان اصفهان در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه گلپایگان اظهار داشت:  هر انقلابی چاشنی فرهنگ را در کنار دولت و سرزمین به خوبی مورد استفاده قرار دهد قطعاً می‌تواند ماندگار، تمدن‌ساز، تأثیرگذار و الگویی برای سایر ملل جهان قرار گیرد.

 

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در صدر انقلاب‌های جهان قرار گرفته است و  به این دلیل بوده که امام خمینی با حمایت مردم این انقلاب را به پیروزی رساندند، گفت: پس از پیروزی انقلاب دشمنان با ترفندهای مختلف مانند غارت و حمله به پادگان‌ها، ترور شخصیت‌ها و جنگ تحمیلی به دنبال سقوط نظام از طریق دولت موقت بودند.

 

سردار فدا ادامه داد: دشمنان از طریق تبلیغات رسانه‌ای، نشان دادن عدم وجود حقوق بشر در ایران، اختلاف بین شیعه و سنی و ترویج اسلام آمریکایی می‌خواهند مردم را نسبت به نظام دلسرد کنند که البته از طریق موج شدید تبلیغاتی حداقل استفاده را انجام می‌دهند.

 

وی با بیان اینکه دشمنان از طریق برنامه‌ریزی به دنبال حضور پیدا نکردن مردم در صحنه‌های سیاسی انقلاب مانند انتخابات و راهپیمایی‌ها هستند، مطرح کرد: با برنامه‌ریزی در مراکز دانشگاهی کشور اساتید عالی را برای خارج کشور جذب می‌کنند و از همین نیروها برای ترویج افکار ضد انقلابی در کشور استفاده می‌کنند.

 

جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان استان اصفهان با اشاره به اینکه مأموریت اصلی بسیج جذب نیرو، آموزش، سازماندهی و به کارگیری مردم برای اهداف متعالی انقلاب است، تأکید کرد: شجره طیبه بسیج به دلیل سوابق انقلابی با جذب نیروهای انقلابی می‌تواند از بروز حوادث مختلف در کشور جلوگیری به عمل آورد.

 

سردار فدا با بیان اینکه بسیج یک تشکیلات مردمی در ساختار نظام ایران اسلامی است که توانست جنگ تحمیلی را به دفاع مقدس تبدیل کند، عنوان کرد: با همین فرهنگ مقابله با تهاجم دشمن و ایثار و فداکاری مردمی نظام مقدس جمهوری اسلامی رشد و نمو پیدا کرده است و دشمنان از همین فرهنگ اصیل ناب محمدی ایران اسلامی در هراس هستند.

 

وی با اشاره به اینکه دفاع مردم ایران از محور مقاومت ، دشمنان و رژیم غاصب صهیونیستی را هراسان کرده  است، مطرح کرد: امروز به ظرفیت‌های خوبی در کشور دست پیدا کرده‌ایم و در راستای جهاد کبیر و محقق شدن کلام امام راحل(ره) در صدور و الگودهی انقلاب به دیگر ملل جهان نباید کمتر از گذشته عمل کنیم.

 

جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان استان اصفهان در پایان با بیان اینکه هیمنه و ابهت آمریکا نسبت به 37 سال گذشته شکسته شده است، افزود: امروز بخش عمده‌ای از مشکلات آمریکایی‌ها از سوی مقامات آنان مطرح می‌شود، و  به اذعان خود آنها 50 درصد هواپیماهای آمریکایی که در روی ناوها مستقر هستند و در داخل اقیانوس‌ها برای جنگ و توطئه گشت می‌زنند بلااستفاده بوده و فقط به صورت نمادین در داخل ناوها گذاشته شده است.

 

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است