شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانفرمانده سپاه کاشان: ۱۱۷۷ نفر در قالب اردوهای جهادی به مناطق محروم کاشان اعزام شدند

فرمانده سپاه کاشان: ۱۱۷۷ نفر در قالب اردوهای جهادی به مناطق محروم کاشان اعزام شدند

منتشرشده در اصفهان شنبه, 09 ارديبهشت 1396 ساعت 09:35
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ عمو مهدی خبر داد : ۸۸۰ نفر در قالب اردوهای یک روزه، ۱۸۶ نفر در قالب اردوهای هفت روزه و ۱۱۱ دانش آموز در قالب اردوهای ۱۰ روزه به مناطق محروم در کاشان اعزام شدند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار مرتضی عمومهدی فرمانده سپاه کاشان ضمن تبریک به مناسبت مبعث پیامبر اکرم و اعیاد شعبانیه اظهار داشت: در بین دو مناسبت یعنی تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار قرار داریم.

 

فرمانده سپاه کاشان با بیان اینکه هر کلمه از عبارت "سپاه پاسداران انقلاب اسلامی" بار معنایی خاص دارد، افزود: واژه پاسداران به کسانی گفته می‌شود که با گذشت از خود برای دفاع از این انقلاب پاسداری می‌کنند و واژه انقلاب اسلامی نیز انقلابی است که به برکت خون امام حسین و قیام عاشورا به وجود آمد و به همین دلیل ماندگار شد.

 

وی با بیان اینکه در بسیاری از کشورها ، انقلاب رخ داد اما بیش از پنج سال طول نکشید که شعار آن انقلاب تغییر پیدا کرد، خاطرنشان کرد: همه ارگان‌های کشور اعم از فرمانداری، شهرداری، ادارت و غیره وظیفه حفاظت از آرمان‌های انقلاب را به عهده دارند اما کار تخصصی سپاه حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

 

فرمانده سپاه کاشان با اشاره به این که سپاه با وجود بسیجیان و در کنار ارتش و نیروهای انتظامی فعالیت خوب و گسترده‌ای دارد، تصریح کرد: وظیفه سپاه جذب آحاد مردم به جهت اداره انقلاب و کمک برای انجام ماموریت‌ها است و به همین جهت تا پایان سال 94، تعداد افراد بسیجی در کاشان به 110 هزار نفر رسید و در سال 95 تعداد بسیجیان با افزایش 10 هزار نفری به بیش از 120هزار نفر رسید.

 

 

سرهنگ عمومهدی از وجود 10 گروه رزمی ذوالفقار در کاشان خبر داد و اذعان داشت: پایگاه‌های استعدادیابی رشته والیبال به همت بسیج و سپاه کاشان راه اندازی شده و افراد مستعد در این رشته شناسایی و به تیم‌های مربوطه معرفی می‌شوند و در همین راستا نیز قهرمانی فوتسال، کسب 17 مدال طلا در ورزش زورخانه‌ای در رده جهانی و راه اندازی 13 هیئت ورزشی از دیگر افتخار بسیج و سپاه کاشان است.

 

فرمانده سپاه کاشان ضمن اشاره به اردوهای جهادی برگزار شده خاطرنشان کرد: 880 نفر در قالب اردوهای یک روزه، 186 نفر در قالب اردوهای هفت روزه و 111 دانش آموز در قالب اردوهای 10 روزه به جهت بازسازی و زیباسازی مدارس به مناطق محروم منطقه کاشان اعزام شدند.

 

سرهنگ عمومهدی از اعزام 40 مهندس کشاورزی طی اردوی سه روزه در جهت اجرای طرح همگام با کشاورز خبر داد و اظهار داشت: 20 تیم پزشکی جهت تجویز رایگان به مناطق محروم اعزام شدند و همچنین 72 دوره آموزش فنی و حرفه ای به 923 نفر داده شد که 653 نفر از آن‌ها خواهران بوده و تعداد زیادی از آن‌ها از تسهیلات استفاده کردند.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است