شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کاشان: دشمن‌شناسی از ویژگی‌های شهید مطهری بود

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کاشان: دشمن‌شناسی از ویژگی‌های شهید مطهری بود

منتشرشده در اصفهان شنبه, 09 ارديبهشت 1396 ساعت 14:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین احمدی با بیان اینکه دشمن‌شناسی از ویژگی‌های شهید مطهری بود گفت: تبعیت از ولایت‌فقیه در کتب شهید مطهری مشهود است.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین شمس الدین احمدیمسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کاشان ضمن تبریک به مناسبت حلول ماه شعبان اظهار داشت: سپاه و بسیج جزو نیروهای مومن و انقلابی هستند و یک هفته همزمان با سالگرد شهادت آیت‌الله مطهری به نام هفته عقیدتی سیاسی نام‌گذاری شده است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کاشان با بیان اینکه هر ساله به جهت معنویت بخشی و بصیرت‌بخشی ، برنامه‌های متعددی در سپاه و رده‌های مختلف مقاومت بسیج در کاشان برگزار می‌شود افزود: شهید مطهری یک چهره انقلابی است زیرا شاخصه‌های انقلابی در گفتار و عمل او مشهود بود.

 

حجت الاسلام والمسلمین احمدی دشمن‌شناسی، وظیفه‌شناسی و زمان‌شناسی را از ویژگی‌های بارز شهید مطهری عنوان کرد و خاطرنشان کرد: ویژگی بارز شهید مطهری از او اسطوره‌ای ساخت که حتی تفکر این شهید موجب راهگشایی در امور کشور است.

 

وی ضمن اشاره به دیگر ویژگی‌های شهید مطهری تصریح کرد: تعبد به اسلام از دیگر ویژگی‌های شهید مطهری است و خط مشی شهید مطهری گواه این مطلب است و همچنین تبعیت از ولایت فقیه نیز در کتب این شهید مشهود است به گونه‌ای که می‌توان شهید مطهری را ملازم امام راحل خطاب کرد.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کاشان خدمت به مردم را از دیگر ویژگی‌های شهید مطهری دانست و ابراز داشت: سخنان شهید مطهری تمامی سنین را شامل می‌شود به گونه‌ای که این شهید کتاب داستان راستان ویژه کودکان و نوجوانان و کتب تخصصی فقهی را در کارنامه خود دارد.

 

حجت الاسلام والمسلمین احمدی با بیان اینکه هرکس در نظام جمهوری اسلامی مسئولیتی می‌پذیرد باید توانمندی مسئولیت را در خود ببیند که در اینصورت پیشرفت حاصل می‌شود، بیان کرد: هفته عقیدتی سیاسی از 12 اردیبهشت به مدت یک هفته ادامه دارد و برای هر روز آن شعاری تبیین شده است.

 

وی از برگزاری همایش ویژه نیروهای پاسدار با حضور نماینده ولی فقیه در کاشان در حسینیه شهدای پاسدار سپاه کاشان خبر داد و تاکید کرد: برگزاری نمایشگاه‌های کتاب با محوریت کتب شهید مطهری و برگزاری همایش‌های بصیرتی در طول هفته عقیدتی سیاسی از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده ویژه این هفته است.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است