شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانفرمانده سپاه ناحيه نجف آباد: فعالیت 16 گروه جهادی در بسیج سازندگی نجف آباد

فرمانده سپاه ناحيه نجف آباد: فعالیت 16 گروه جهادی در بسیج سازندگی نجف آباد

منتشرشده در اصفهان سه شنبه, 20 تیر 1396 ساعت 12:44
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد گفت: بسیج سازندگی نجف‌آباد دارای 16 گروه جهادی است که به صورت قرارگاهی اداره می‌شود، به این صورت که بعد از شناسایی مناطق محروم و دور افتاده که از تمام امکانات بی‌بهره هستند، به صورت متمرکز گروه‌های جهادی به آن منطقه اعزام و پروژه‌های وسیع عمرانی را انجام می‌دهند.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛سرهنگ پاسدار مهدی ساعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد در مراسم بدرقه و اعزام گروه‌های جهادی که در گلزار شهدای نجف‌آباد برگزار شد، گفت: از جمله برنامه‌های بسیج، محرومیت‌زدایی و اعزام گروه‌های جهادی حوزه‌های مقاومت به مناطق محروم است.

 

وی اعزام این گروه را سومین اعزام در طی روزهای گذشته بیان کرد و افزود: بسیج سازندگی نجف‌آباد دارای 16 گروه جهادی است که به صورت قرارگاهی اداره می‌شود؛ به این صورت که بعد از شناسایی مناطق محروم و دور افتاده که از تمام امکانات بی‌بهره هستند، به صورت متمرکز گروه‌های جهادی به آن منطقه اعزام و پروژه‌های وسیع عمرانی را انجام می‌دهند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد درباره فعالیت سال گذشته گروه‌های جهادی بیان داشت: در سال گذشته در راستای این طرح یک باب حسینیه، مسجد امام حسین، و خانه عالم و سرویس‌های بهداشتی در قسمت پشت کوه دوم از مناطق محروم شهرستان فریدون‌شهر با حضور مسؤولان شهرستان فریدون‌شهر به بهره‌برداری رسید.

 

وی  درخصوص اهم فعالیت‌های گروه‌های جهادی اظهار داشت: فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی از جمله برگزاری کلاس‌های آموزشی و مشاوره در کنار فعالیت‌های عمرانی از جمله ساخت حسینیه، مسجد، نمازخانه از فعالیت‌های گروه‌های جهادی در مناطق محروم است.

 

سرهنگ ساعی درباره اهمیت بسیج در بدنه نظام تصریح کرد: اصل همه جانبه بودن بسیج یعنی حضور در تمام صحنه‌های انقلاب، زمانی در کنار امام در سرنگونی رژیم شاهنشاهی، دوران دفاع مقدس که حضور بسیجیان باعث تغییر جنگ به نفع ایران شد، حضور بسیج در تمام ادوار در کنار دولت‌ها در طرح‌های مختلف، مصداق احساس مسؤولیتی است که شهدا در دوران دفاع مقدس کردند و امروز این احساس وظیفه به عهده بسیجیان است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد در ادامه گفت: اعتقاد داریم که هر پایگاه بسیج ما باید یک گروه جهادی برای محل و محدوده استحفاظی خودش باشد، و تنها صرف فصل تابستان نباشد، و در طول سال پایگاه‌های بسیج در محدوده خود خدمت‌رسانی کنند که امروز جهادگران بسیجی، ادامه‌ دهندگان راه شهدا هستند.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است