شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانارائه مشاوره‌های تخصصی عمرانی رایگان توسط بسیج مهندسان عمران اصفهان به مردم

ارائه مشاوره‌های تخصصی عمرانی رایگان توسط بسیج مهندسان عمران اصفهان به مردم

منتشرشده در اصفهان چهارشنبه, 21 تیر 1396 ساعت 08:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مسئول سازمان بسیج مهندسان عمران استان اصفهان گفت: مشاوره‌های تخصصی عمرانی در زمینه ساخت‌وساز، صدور پروانه و مباحث مربوطه، به‌صورت رایگان به عموم مردم ارائه می‌شود. 

 به گزارش سپاه  نیوز؛ مجیدحمزه مسئولسازمان بسیج مهندسان عمران استان اصفهان ، درباره‌ طرح‌های سازمان بسیج مهندسان عمران در استان اصفهان اظهار داشت: از جمله فعالیت‌هایی که بسیج مهندسان انجام می‌دهد، خدمت به عموم مردم است. در این طرح‌ها، خدمات مشاوره‌ای تخصصی درباره‌ ساخت‌وساز، صدور پروانه و سایر بحث‌های مربوطه به‌صورت رایگان به عموم مردم ارائه می‌شود.

 

وی تصریح کرد: محل ارائه‌ خدمات مشاوره‌ای برای عموم مردم در مساجد و بعد از نماز مغرب و عشا است و این مساجد به‌صورت گردشی انتخاب و پس از هماهنگی با مسئول پایگاه بسیج مسجد مربوطه اطلاع‌رسانی به مردم محل انجام می‌شود.

 

مسئول سازمان بسیج مهندسان عمران استان اصفهان ادامه داد: دلیل انتخاب مسجدهای مختلف نیز ارائه هرچه بیشتر این خدمات به عموم مردم است.

 

وی افزود: در کنار این طرح، بازدید از منطقه محروم "‌حصه" را حدود یک ماه پیش با حضور تعدادی از مهندسان بسیجی آغاز کردیم که در جریان این بازدیدها بررسی‌هایی از ساختمان‌های آن منطقه با هدف ترمیم و بازسازی انجام شده است.

 

حمزه با بیان اینکه بسیج مهندسان استان اصفهان در مناسبت‌های مختلف فرهنگی برنامه‌های ویژه‌ای را برگزار می‌کند، ادامه داد: ما طرحی را در زمینه‌ فرهنگی در دست اقدام داریم که شامل چاپ 3 عنوان کتاب در حوزه‌ شاهکارهای مهندسی دفاع مقدس است.

 

وی گفت: عنوان نخست این کتاب، "شهید صفوی و قرارگاه مهندسین صراط المستقیم" و عناوین دوم و سوم آن " پل خیبر" و "جاده‌ سید‌الشهدا" است که حدود یک ماه آینده چاپ و به دست علاقه‌مندان این حوزه خواهد رسید.

 

مسئول سازمان بسیج مهندسان عمران استان اصفهان درباره برنامه‌های تفریحی درون مجموعه‌ای بیان کرد: برگزاری مسابقه‌هایی میان اعضای بسیج مهندسان در نظر گرفته شده است. یکی از این مسابقه‌ها شبیه یک مسابقه‌ پینت بال است که با تفنگ واقعی ولی با گلوله‌های مشقی به‌صورت کاملاً بی‌خطر برگزار می‌شود. همچنین مسابقه‌ پینت‌بال را در آینده‌ نزدیک برای اعضا داشته و در صورت فراهم شدن شرایط میان عموم مردم نیز برگزار کنیم.

 

وی همچنین از اعزام اعضای بسیج مهندسان عمران به عتبات عالیات برای بازسازی خبر داد و گفت: تعدادی از اعضای علاقه‌مند را بعد از ثبت‌نام به عتبات عالیات و مناطق متبرکه‌ دیگر اعزام می‌کنیم تا در زمینه‌ بازسازی این اماکن متبرکه کمک‌های فنی انجام دهند.

 

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است