شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانمسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه نطنز استان اصفهان: توجه به تحقق اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی یکی از وظایف مهم بسیج سازندگی است

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه نطنز استان اصفهان: توجه به تحقق اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی یکی از وظایف مهم بسیج سازندگی است

منتشرشده در اصفهان دوشنبه, 09 مرداد 1396 ساعت 11:54
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه نطنز : توجه به تحقق اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی یکی از وظایف مهم بسیج سازندگی است.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سرگرد پاسدار حسنعلی رحمانی مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه نطنز : توجه به تحقق اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی یکی از وظایف مهم بسیج سازندگی است اظهار کرد: توجه به تحقق اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی یکی از وظیفه های مهم بسیج سازندگی است.

 

وی با بیان این که چهار خانه محرومان در سال گذشته نیز با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز تعمیر و بازسازی شد، گفت: تکمیل خانه عالم و هم چنین ساخت سرویس بهداشتی و آبدارخانه در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) روستای فمی و تکمیل حرم مطهر شهید گمنام روستای متین آباد از جمله طرح هایی بوده است که بسیج سازندگی سپاه نطنز در سال گذشته آن را اجرا کرده است.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه نطنز در خصوص اعزام گروه های جهادی به منطقه های محروم شهرستان، بیان کرد: اعزام سه گروه جهادی به روستاهای طامه و هنجن برای انجام فعالیت های عمرانی و هم چنین اعزام 9 گروه خواهر به مناطق مختلف برای انجام فعالیت های فرهنگی، مشاوره و آموزش از مهم ترین اقدام های بسیج سازندگی نطنز در سال 95 بود.

 

وی در خصوص فعالیت های صورت گرفته در حوزه اردوهای جهادی در سال 96، افزود: تاکنون دو گروه جهادی به روستای نیه و اوره اعزام شدند تا در فعالیت های عمرانی که اجرای آن را ادارات بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) برعهده دارند، مشارکت فعال داشته باشند.

 

رحمانی همچنین از اعزام سه گروه خواهر به روستاها برای انجام فعالیت های فرهنگی، مشاوره و آموزشی به روستاهای شهرستان در آینده ای نزدیک خبر داد.

 

مسئول بسیج سازندگی خاطر نشان کرد: 50 مشاوره در خصوص طرح های اقتصاد مقاومتی، کشت های جایگزین و تغییر الگوی کشت در سال گذشته به متقاضیان ارائه شد و امسال هم تا کنون 20 مشاوره در این حوزه ها توسط بسیج سازندگی سپاه ناحیه نطنز به علاقه مندان ارائه شده است.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است