شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانرئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی اصفهان: سالانه بیش از 500 مرتبه تیم‌های پزشکی بسیجی به مناطق محروم اعزام می‌شوند

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی اصفهان: سالانه بیش از 500 مرتبه تیم‌های پزشکی بسیجی به مناطق محروم اعزام می‌شوند

منتشرشده در اصفهان چهارشنبه, 11 مرداد 1396 ساعت 09:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان گفت: سالانه 150 تا 200 اعزام مصور و شناسنامه‌دار پزشکان را به مناطق مختلف داریم، این در حالی است که بیش از 500 اعزام غیررسمی هم داریم.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ محسن حجتی رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان اظهار داشت: بسیج جامعه پزشکی اصفهان یکی از قوی‌ترین مجموعه‌های بسیج جامعه پزشکی در کشور است که 25 هزار نفر حدوداً جامعه هدف حوزه سلامت هستند و 8 تا 9 هزار نفر بسیجی فعال همکاری دارند.

 

وی با اشاره به اینکه 6 استاد تمام حوزه پزشکی عضو سازمان بسیج جامعه پزشکی و عضو شورای آن هستند، افزود: هر کدام از این اساتید در حوزه سلامت یک وزنه به حساب می‌آیند.

 

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان با بیان اینکه 21 کانون بسیج جامعه پزشکی در استان اصفهان فعال هستند، گفت: در بیمارستان‌های اصلی اصفهان از جمله بیمارستان الزهرا (س) یک کانون داریم؛ از لحاظ آمار اعزام تیم‌های پزشکی سالانه 150 تا 200 اعزام مصور و شناسنامه‌دار داریم، این در حالی است که بیش از 500 اعزام غیررسمی هم داریم.

 

وی با اشاره به فعالیت‌های پزشکان بسیجی در مناسبت‌هایی از جمله هفته بسیج، هفته دفاع مقدس و دهه فجر بیان کرد: به عنوان مثال پزشکان عمومی و متخصص بسیجی در هفته بسیج ویزیت رایگان بیماران را به صورت داوطلبانه انجام می‌دهند.

 

حجتی با اشاره به تلاش‌های پزشکان در بیمارستان صحرایی مطرح کرد: در دهه کرامت اعزام 5 تیم تخصصی را به مناطق محروم اصفهان خواهیم داشت، 2 تیم عمومی به فلاورجان و 4 تیم تخصصی هم به فریدن اعزام می‌شوند و در بهارستان هم ایستگاه سلامت خواهیم داشت.

 

در پایان از 8 نفر از بانوان بسیجی حوزه سلامت در زمینه‌های مختلف علمی، فرهنگی و اجتماعی تقدیر به عمل آمد.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است