شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهان67 کامیون از کمک‌های مردمی توسط سپاه اصفهان به کرمانشاه ارسال شد

67 کامیون از کمک‌های مردمی توسط سپاه اصفهان به کرمانشاه ارسال شد

منتشرشده در اصفهان شنبه, 27 آبان 1396 ساعت 13:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: تاکنون 67 کامیون و کامیونت حاوی مواد غذایی، دارو، وسایل گرمایشی، پوشاک و ... از سراسر استان از طریق نواحی مقاومت جمع‌آوری و از 22 آبان ماه به سمت مناطق زلزله‌زده اعزام شده است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛سردار سرتیپ دوم پاسدار غلامرضا سلیمانی فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان ضمن تسلیت عرض حادثه غم‌انگیز وقوع زلزله در استان کرمانشاه و غرب کشور اظهار داشت: نواحی مقاومت و اقشار بسیج در حال تلاش هستند تا بتوانند کمک‌های مورد نیاز مردم زلزله‌زده، از قبیل (پتو، لباس گرم، آب معدنی، کنسرو و...) را توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج جمع‌آوری و به مناطق زلزله‌زده ارسال کنند.

 

وی افزود: همچنین با توجه به اعلام آمادگی تعداد زیادی از گروه‌های جهادی جهت اعزام نیرو برای بازسازی مناطق زلزله‌زده اقدام خواهد شد.

 

فرمانده سپاه صاحب الزمان اصفهان تصریح کرد: در همین راستا تاکنون 67 خودرو کامیون و کامیونت حاوی مواد غذایی، دارو، وسایل گرمایشی، پوشاک و ... از سراسر استان از طریق نواحی مقاومت جمع‌آوری و از 22 آبان ماه به سمت مناطق زلزله‌زده اعزام شده است که این روند تا روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت.

 

سردار سلیمانی خاطر نشان کرد: سه روستای مرشاعه، بزمیرآباد و فرج امام در دهستان پشت تنگ به سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان واگذار شده است که کلیه مباحث اسکان و تغذیه و نگه‌داری و بیماران در این منطقه به عهده سپاه استان اصفهان است که در این راستا بسیج سازندگی سپاه استان اصفهان در این منطقه مستقر شده است.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است