شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانجانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان استان اصفهان: مسجد محور فعالیت های بسیج است

جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان استان اصفهان: مسجد محور فعالیت های بسیج است

منتشرشده در اصفهان شنبه, 04 آذر 1396 ساعت 10:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار فدا در مراسم افتتاحیه نمایشگاه بسیج گفت: ۳۸ سال پیش امام خمینی (رحمت الله علیه) در چنین روزی ظرفیتی را در کشور فراهم کردند که مردم بتوانند در پشتیبانی و حمایت و نقش آفرینی اثرگذار باشند.  

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار  مجتبی فدا  جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان استان اصفهان در مراسم افتتاحیه نمایشگاه هفته بسیج در خیمه حسینی ناحیه امام صادق (علیه السلام )ضمن تبریک به مناسبت آغاز هفته بسیج و پیروزی جبهه مقاومت و نابودی شجره خبیثه ملعونه داعش توسط رزمندگان جبهه مقاومت گفت:  ۳۸ سال پیش امام خمینی (رحمت الله علیه) در چنین روزی ظرفیتی را در کشور فراهم کردند که مردم بتوانند در پشتیبانی و حمایت و نقش آفرینی موثر باشند.

 

 جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان استان اصفهان تصریح کرد: به برکت رهبری های حضرت امام و مقام معظم رهبری و ظرفیتهای مختلف که در کشور ایجاد شده است ما شاهد این هستیم که شجره طیبه بسیج در ابعاد مختلف به صورت متنوع و در اقشار مختلف نقش و اثرگذاری خود را دارد.

 

سردار فدا با بیان اینکه در طول انقلاب و سی و هشت سال گذشته دیدیم که چگونه با صبر، ایستادگی، از خودگذشتگی، پیروی از فرامین حضرت امام و مقام معظم رهبری و سیره اهل بیت، پیشرفت‌های مختلف را کلید زده ایم، به بهره‌برداری رسانده ایم و بر دشمن فائق آییم همانطور که ثمره ایستادگی و مقاومت و شجاعت چشیدیم، اظهار کرد: مردم کماکان ایستاده اند و حاضر در صحنه هستند.

 

 وی تصریح کرد: بسیجی آماده جانفشانی است، خواهران و برادران از همه اقشار مختلف بسیجی ظرفیت های مختلفی هستند در کمک و رفع مشکلات و چالش های مختلفی که کشور با آنها مواجه است که انتظار ما این است که مسئولین از این ظرفیت استفاده کنند.

 

 جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان عنوان داشت: ظرفیت بسیج متعلق به نظام است؛ ظرفیت و منبع پایان ناپذیر جهت کمک به مسئولین و نظام مقدس جمهوری اسلامی فارغ از هرگونه جناح بندی و دسته بندی، آماده خدمت رسانی و کمک به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مسئولین و دولت است.

 

 سردار  فدا افزود: همان‌طور که امروز نزدیک به ۱۰۰ نفر از بسیجیان داوطلبانه در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه و سرپل ذهاب مسئول خدمات رسانی به مردم زلزله زده شده اند، ظرفیت های مختلف بسیج در ابعاد مختلف این آمادگی را دارد در مباحث مختلف به کمک بشتابد.

 

وی در پایان با بیان اینکه مسجد محور و محل ثقل فعالیت های بسیج است یادآور شد مسجد خانه خدا، خواستگاه، زادگاه، محل رشد و نمو بسیج است که در بعضی از این فعالیت ها، بسیجیان عملکردشان را در این نمایشگاه به تصویر کشیده اند.

 

انتهای خبر/09

 

 

 

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است