شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کاشان: بسیج بر پایه اعتقادات مردم پایه‌گذاری شده است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کاشان: بسیج بر پایه اعتقادات مردم پایه‌گذاری شده است

منتشرشده در اصفهان شنبه, 04 آذر 1396 ساعت 14:40
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کاشان گفت: بسیج نهادی است که بر پایه اعتقادات مردم پایه‌گذاری شده است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین شمس الدین احمدی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کاشان در مراسم غبارروبی مرقد شهدا دارالسلام گلابچی کاشان اظهار داشت: شکست تکفیری‌ها و جریان استکبار که چند سال است در غرب آسیا جنایت و مسلمانان را نسل‌کشی می‌کنند را به ملت غیور ایران تبریک می‌گویم.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کاشان گفت: خدا ما را در معرض بزرگترین امتحان در برابر نعمت عظیم انقلاب اسلامی قرار داده است و هیچ امت و ملتی بدون فداکاری و از خودگذشتگی دوام و بقا ندارد.

 

وی بیان کرد: با اینکه 40 سال از انقلاب اسلامی می‌گذرد دشمن یک لحظه از براندازی نظام غفلت نکرده است و 8 سال جنگ را نیز به ما تحمیل کرد بعد از این هم خاموش نمی‌نشیند و راه‌های براندازی از طریق جنگ نرم را دنبال می‌کند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین احمدی تصریح کرد: امروزه اگر یک نگاه به منطقه بیاندازیم می‌بینیم دشمن جنگ نیابتی را دنبال می‌کند و دیگر کشورها را وارد جنگ کرده و خود همه جانبه از جنگ پشتیبانی می‌کند، داعش را نیز اینها آموزش دادند و این دلالت بر آن دارد که دشمن هیچ گاه دست از سر اسلام بر نمی‌دارد و تا زمانی که ما مصمم بر اعتقادات خود هستیم استکبار  دشمنی خود را به ما نشان خواهد داد.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کاشان اذعان داشت: امام(ره) با عزم و اراده قوی انقلاب را به وجود آورد و مردمی که به دین و انقلاب اعتقاد داشتند پا به پای او حرکت کردند و بعد از انقلاب نیز نهاد های مختلف که بسیج یکی از آنهاست را بوجود آوردند.

 

وی اظهار کرد: هر ملتی که می‌خواهد باعزت باشد باید اهل دفاع و مبارزه باشد و صبر داشته باشد و در هیچ ملتی معجزه‌ای رخ نداد جز این که همت و مجاهدت کنند و اگر امروز نیز جبهه مقاومت نبود داعش غرب آسیا را تسخیر می‌کرد.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است