شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانهمزمان با دهه مبارک فجر ؛ کاروان دانش آموزان بسیجی از شهرستان نطنز به اردوی راهیان نور اعزام شدند

همزمان با دهه مبارک فجر ؛ کاروان دانش آموزان بسیجی از شهرستان نطنز به اردوی راهیان نور اعزام شدند

منتشرشده در اصفهان شنبه, 21 بهمن 1396 ساعت 10:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : جانشین فرمانده سپاه نطنز با قدردانی از همکاری مسئولان و به خصوص مدیران آموزش و پرورش در نطنز و بادرود، بیان کرد: اردوی راهیان نور یکی از کاربردی‌ترین طرح‌های جمهوری اسلامی برای خنثی سازی حمله‌های فرهنگی دشمنی است که در حوزه نفوذ فرهنگی بر روی مراکز آموزشی و به خصوص دانش آموزان تلاش می‌کند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ به همت حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده و ادارات آموزش و پرورش نطنز و بادرود ۹۰ دانش آموز بسیجی از شهرستان نطنز در قالب دو دستگاه اتوبوس و با بدرقه جمعی از مسئولان در شهر‌های نطنز و بادرود به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

 

سرهنگ دوم پاسدار کریم اکبری جانشین فرمانده سپاه ناحیه نطنز در حاشیه بدرقه دانش آموزان در جوار شهدای گمنام نطنز، اظهار کرد: برنامه‌های متنوع فرهنگی در سطح شهرستان در ایام الله دهه مبارک فجر تدارک دیده شده است که اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان نور یکی از این برنامه‌ها است که به همت حوزه بسیج دانش آموزی و با همکاری اداره‌های آموزش و پرورش در نطنز و بادرود انجام شد.

اکبری افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب، راهیان نور، ابتکاری بسیار بزرگ و مهم و یک فناوری نوین برای استفاده از ثروت و معدن طلای دفاع مقدس و تنها راه مقابله با طراحی‌های فرهنگی بدخواهان، تولید فرهنگی و استفاده از ثروت غنی و سرچشمه قوی دوران دفاع مقدس در همه عرصه‌ها است.

 

وی تصریح کرد: همان طور که دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی نشان دهنده سرآغاز روز‌های روشن، امید بخش و عزت آفرین برای ملت ایران است، اردوی راهیان نور به عنوان یک طرح بزرگ فرهنگی می‌تواند حافظ ارزش‌های برخواسته از پیروزی انقلاب و ضامن استمرار حرکت در مسیر عزت آفرین باشد.

 

جانشین فرمانده سپاه نطنز با قدردانی از همکاری مسئولان و به خصوص مدیران آموزش و پرورش در نطنز و بادرود، بیان کرد: اردوی راهیان نور یکی از کاربردی‌ترین طرح‌های جمهوری اسلامی برای خنثی سازی حمله‌های فرهنگی دشمنی است که در حوزه نفوذ فرهنگی بر روی مراکز آموزشی و به خصوص دانش آموزان تلاش می‌کند.

 

وی خاطر نشان کرد: ترویج فرهنگ شهادت باید از قالب شعار خارج و به مرحله عمل درآید، و به طور حتم اگر چنین شد و جانفشانی‌ها و ایثارگری‌های شهدا و جانبازان در جنگ تحمیلی الگویی برای قشر جوان و دانش آموز شد، هیچ کشوری جرات کم‌ترین جسارت را نخواهد داشت چه برسد.

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است