شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهان۲۲ هزار زائر اصفهانی نوروز را با راهیان نور و در یادمان‌های دفاع مقدس سپری کردند

۲۲ هزار زائر اصفهانی نوروز را با راهیان نور و در یادمان‌های دفاع مقدس سپری کردند

منتشرشده در اصفهان دوشنبه, 20 فروردين 1397 ساعت 10:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول مرکز اردویی و گردشگری سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان گفت: ۲۲ هزار زائر از سراسر استان اصفهان در قالب کاروان‌های راهیان نور و شخصی از ۲۴ اسفند ۹۶ تا پایان ایام نوروز ۹۷ به اردوهای راهیان نور جنوب کشور اعزام شدند.

 به گزارش سپاه نیوز؛ عباس محمدی مسئول مرکز اردویی و گردشگری سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان اظهار داشت: ۱۷ هزار نفر در قالب کاروان‌های راهیان نور به صورت اتوبوسی و ۵ هزار نفر با خودروی شخصی از اواخر اسفندماه ۹۶ تا پایان ایام نوروز ۹۷ از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید کردند.

 

وی با بیان اینکه در مجموع ۲۲ هزار زائر اصفهانی از یادمان‌های دوران دفاع مقدس در جنوب کشور بازدید کرده‌اند، افزود: با توجه به فرارسیدن ماه رجب و ایام اعتکاف، در ایام پایانی عید نوروز، تعداد کاروان‌های راهیان نور کاهش یافت، اما مجموع آمار زائران نسبت به سال گذشته تغییری نکرده است.

 

مسئول مرکز اردویی و گردشگری سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان گفت: امسال شاهد حضور چشمگیر زائران استان اصفهان در این مناطق بودیم که این زائران بیشتر با خودروی شخصی در این مناطق حضور یافتند و برای اسکان به اردوگاه‌های استان اصفهان مراجعه نکرده‌اند و ما آماری از این زائران نداریم.

 

وی تصریح کرد: زائران استان اصفهان در اردوگاه‌های شهید باکری خرمشهر، شهید درویشی شوش، شهید کاظمی و شهید مسعودیان اهواز اسکان داده شدند و هر کاروان به مدت ۳ روز از مناطق عملیاتی و یادمان‌های دفاع مقدس بازدید کرده است، همچنین زائران استان اصفهان امسال، از یادمان بیت المقدس که به تازگی با امکانات نیروی هوافضای سپاه تجهیز شده است، بازدید کرده‌اند. 

 

محمدی با اشاره به برنامه‌های فرهنگی اجرا شده برای کاروان‌های راهیان نور عنوان کرد: برگزاری برنامه‌های فرهنگی همچون رزمایش، شب خاطره، اعزام روحانی و راوی به همراه هر کاروان، برگزاری مسابقات فرهنگی، ارائه بسته فرهنگی و کتاب با موضوع دفاع مقدس، برپایی نمایشگاه کتاب، عفاف و حجاب و ملزومات فرهنگی از جمله برنامه‌هایی است که برای کاروان‌های راهیان نور اجرا شده است.

 

انتهای خبر/09

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است