شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانفرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان خبر داد: فعالیت 400 گروه جهادی در مناطق محروم استان

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان خبر داد: فعالیت 400 گروه جهادی در مناطق محروم استان

منتشرشده در اصفهان شنبه, 09 شهریور 1398 ساعت 09:56
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار فدا با اشاره به این‌که در حال حاضر حدود 400 گروه جهادی در مناطق محروم استان مشغول به خدمت هستند، افزود: در زمان سیل در 3 استان مشغول به کار بودیم.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فدا فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان در گردهمایی مدیران هیأت‌های رزمندگان اسلام شهرستان‌های استان اصفهان اظهار داشت: اینکه در طول سال در‌ مناسبت‌های مختلف مراسم برگزار می‌کنید، کاری خیر است و تأثیری مثبت دارد.

 

وی ادامه داد: اگر هیأتی راه‌اندازی می‌ شود، از نظر مکان، تزئینات و مداح و سخنران باید نمونه و الگو  باشد و هیأت رزمندگان باید چنین ظرفیتی داشته باشد.

 

سردار فدا در ادامه عنوان داشت: رزمندگان کار جهادی و انقلابی کردند و هیأت نیز باید چنین روحیه‌ای داشته باشد و منشأ آن نیز باید جوانان باشند، باید جوانان را در این زمینه به کار بگیریم، روحیه انقلابی‌گری، عمل بجا و مناسب می‌خواهد.

 

 فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان تصریح کرد: هیأت باید ادامه‌دار باشد و به 10 روز محرم ختم نشود تا بتوانیم تربیت و هدایت را ادامه دهیم، هیأت باید از  ظرفیت‌های روز استفاده کند.

 

وی با بیان این‌که مراسم نباید پرهزینه باشد، گفت: این کار سبب دور شدن عامه مردم می‌شود، باید توانایی جذب مردم در همه اقشار داشته باشیم؛ 40 سال است یادواره شهدا به یک صورت برگزار می‌شود و بهتر است مشارکت همه مردم را داشته باشیم.

 

سردار فدا با اشاره به این‌که مسجد باید پشتوانه کارهای ما باشد، بیان داشت: خیلی از مکان‌ها ظرفیت‌ها و قابلیت‌های مسجد را ندارد.

 

وی با بیان این‌که همکاری و هماهنگی بین هیأت‌های رزمندگان اسلام باید بیشتر شود گفت: باید ظرفیتی ایجاد شود که هیأت‌های رزمندگان‌ بیشتر تأثیر‌گذار‌ باشند؛ همچنین به مشارکت مردم در این مراسمات نیاز داریم.

 

سردار فدا با اشاره به این‌که در زمان کنونی حدود 400 گروه جهادی در مناطق محروم  داخل و خارج از استان مشغول به کار هستند، افزود: در زمان سیل در 3 استان مشغول به کار بودیم.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است