شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانآیت الله خاتمی:خدماتی که پاسداران و نیروهای مسلح در سیل انجام دادند تبلیغ عملی نظام اسلامی است

آیت الله خاتمی:خدماتی که پاسداران و نیروهای مسلح در سیل انجام دادند تبلیغ عملی نظام اسلامی است

منتشرشده در اصفهان سه شنبه, 26 شهریور 1398 ساعت 15:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:امام  جمعه موقت تهران گفت:  این نظام اسلامی هدیه خدا بر ملت ما است و این را کسانی درک می کنند که دوران سیاه طاغوت را درک کرده باشند و هر قدمی که شما در این نظام بردارید تقویت اردوگاه حسین بن علی (ع) است، خدماتی که پاسداران  و نیروهای مسلح در سیل انجام دادند  تبلیغ عملی نظام اسلامی است .


به گزارش سپاه نیوز؛  آیت الله خاتمی امام  جمعه موقت تهران در جمع رزمندگان گروه مهندسی رزمی و پدافند غیرعامل ۴۰ صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)  با اشاره به برگزاری شایسته مراسم عزاداری امام حسین (علیه السلام) با حضور رزمندگان نیروی زمینی سپاه  در ایام دهه اول محرم اظهار داشت: اتحاد بین نیروهای مسلح از جمله مهمترین ضرورت های دینی ما است.

وی با اشاره به اقدامات شایسته گروه مهندسی رزمی ۴۰ صاحب الزمان نیروی زمینی سپاه در محرومیت زدایی افزود: کمک رسانی در سیل و امداد رسانی به کسانی که خانه و کاشانه شان  را از دست داده بودند از جمله خدمات شایسته  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که شما رزمندگان در این خصوص خوش درخشیدید.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به واقعه عظیم عاشورا تاکید کرد :  نگاه سید الشهدا و نگاه امامان به حادثه عاشورا این است که حادثه عاشورا را جریان ببینید. در جلسات روضه امام‌حسین که می نشینی عاشورا را حادثه روز و رفتار سید الشهدا را نسخه روزتان ببینید. کل یوما عاشورا و کل ارض کربلا ؛ یعنی هر روزتان کربلاست و همه جا را کربلا ببینیم. اردوگاه سیدالشهدا امروز اردوگاه نظام اسلامی است. زیر این آسمان جز اردوگاه نظام اسلامی کدام اردوگاه،  اردوگاه حسین بن علی (ع) است؟

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه خاطر نشان کرد:این نظام اسلامی هدیه خدا بر ملت ما است و این را کسانی درک می کنند که دوران سیاه طاغوت را درک کرده باشند و هر قدمی که شما در این نظام بردارید تقویت اردوگاه حسین بن علی (ع) است، خدماتی که شما در سیل انجام دادید  تبلیغ عملی نظام اسلامی است .

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است