پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان : شهید زرین از اسوه‌های دفاع مقدس است
چاپ کردن این صفحه

فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان : شهید زرین از اسوه‌های دفاع مقدس است

منتشرشده در اصفهان چهارشنبه, 03 مهر 1398 ساعت 15:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان گفت: شهید زرین به دلیل دفاع از امنیت کشور به شهادت می‌رسد و ۳ هزار شلیک موفق در جنگ داشته که کمتر دیده شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فدا فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان در نشست هماهنگی یادواره ملی سردار شهید عبدالرسول زرین و 1200 شهید ورزشکار استان اصفهان اظهار داشت: شهید زرین به دلیل دفاع از کشور و دفاع از امنیت کشور به شهادت می‌رسد و 3 هزار شلیک موفق در جنگ داشته که کمتر دیده شده؛ او از اسوه‌هایی است که در زمان جنگ حضور فعال داشته است.

 

وی تصریح کرد: به برکت شهدا امروز شرایط به نحوی است که بر خلاف گذشته دست برتر را منطقه داریم و ظرفیت متقابل را ایجاد می‌کنیم.

 

سردار فدا به برگزاری یادواره ملی سردار شهید عبدالرسول زرین و 1200 شهید ورزشکار استان اصفهان اشاره کرد و گفت: در ابعاد مختلف همه دستگاه‌ها کمک کردند و کمیته‌های مختلفی برای این ‌منظور ایجاد شده است. همچنین اقدامات خوبی از جمله نگارش کتاب و ساخت انیمیشن برای گرامی‌داشت شهید زرین صورت گرفته است.

 

 

 

انتهای پیام/ 09