شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانمسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در لشکر 14 امام حسین (ع): اقتدار امروز ایران از گفتمان مقاومت است

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در لشکر 14 امام حسین (ع): اقتدار امروز ایران از گفتمان مقاومت است

منتشرشده در اصفهان سه شنبه, 09 مهر 1398 ساعت 09:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در لشکر 14 امام حسین (ع) گفت: اقتدار ملت ایران از گفتمان ایستادگی و مقاومت است و هسته‌های بسیاری در جهان تشکیل داده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین ابوالفضل پیراسته مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در لشکر 14 امام حسین (ع) در مراسم بازگشت رزمندگان لشکر 14 امام حسین (ع) از مأموریت مرزی جنوب شرق کشور و تجدید بیعت با مقام شامخ شهیدان با تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: لشکر 14 امام حسین (ع) 27 تن از یاران خود را در راه این کشور فدا کرد و گام دوم راه ایستادگی است.

 

وی گفت: اقتدار اکنون ملت ایران از گفتمان ایستادگی و مقاومت است و هسته‌های بسیاری در جهان تشکیل داده است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در لشکر 14 امام حسین (ع) با بیان اینکه موتور انقلاب، اسلام است و دشمن به دنبال ضربه زدن به آن از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند، خاطرنشان کرد: دشمن در گام بعدی به دنبال جدا کردن امام از امت است و در این راه نقشه‌های بسیاری را به کار می‌گیرد.

 

 

حجت‌الاسلام والمسلمین پیراسته بیان کرد: این در حالی است که روز به روز بر مقام و شأن مقام معظم رهبری افزوده می‌شود. دشمنان در مرحله بعدی به دنبال نا امید کردن مردم از انقلاب اسلامی هستند که باید در این راه هوشیار بود و مقابل توطئه‌های دشمنان ایستادگی کرد.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است