شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانفرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (ع) استان اصفهان: گام دوم انقلاب انگیزه، روحیه و نشاط را به جوانان القا می‌کند

فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (ع) استان اصفهان: گام دوم انقلاب انگیزه، روحیه و نشاط را به جوانان القا می‌کند

منتشرشده در اصفهان سه شنبه, 09 مهر 1398 ساعت 10:39
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (ع) استان اصفهان گفت: باید به جوانان توجه کرد، گام دوم انقلاب، انگیزه، روحیه و نشاط را به جوانان القا می‌کند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فدا فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (ع) استان اصفهان در مراسم افتتاح پایگاه بسیج شهید صیاد شیرازی مسجد امام حسن مجتبی (ع) در محله کاوه اصفهان اظهار داشت: هیأت امنا و پایگاه بسیج این مساجد با یکدیگر هماهنگ هستند و روی نقاط مشترک با هم به توافق دست یافته‌اند و باید قدر این همدلی را بدانیم.

 

فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (ع) استان اصفهان گفت: همان‌گونه که امام راحل به جوانان در ابتدای انقلاب اعتماد کرد و آن‌ها جنگ و انقلاب را به خوبی اداره کردند باید به جوانان امروز نیز توجه کرد، گام دوم انقلاب، انگیزه، روحیه و نشاط را به جوانان القا می‌کند.

 

وی با تبریک هفته دفاع مقدس بیان کرد:  با وجود جنایت‌ها و توطئه ها در زمان انقلاب عقب‌نشینی نکردیم و پس از آن دشمنان برای رسیدن به اهداف شوم خود برنامه‌ریزی کردند اما به فرمان حضرت امام (ره) همه کشور برای رسیدن به جبهه‌ها بسیج شدند.

 

فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (ع) استان اصفهان عنوان کرد: عدم وابستگی به کشورهای بیگانه یکی از دست‌آوردهای مهم دفاع مقدس بود و  شکست‌ها، عقب‌نشینی‌ها و بی‌نتیجه ماندن خواسته‌های دشمنان زمینه شسکت استکبار را فراهم کرده است.

 

فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (ع) استان اصفهان بیان کرد: حضرت امام در سال 67 بشارت‌هایی را به ما دادند که نتیجه آن مانند بیداری مردم منطقه امروز مشخص است؛ ابهت دشمنان را شکستیم و روی پای خود ایستادگی کردیم و  ایستادگی در زمان دفاع مقدس تا کنون ادامه دارد.

 

سردار فدا گفت: عزت، سربلندی و عظمت انقلاب را مدیون امداد و نصرت خدا هستیم  به عزت و شرف خانواده شهدا و ایستادگی ملت ایران نظام جمهوری اسلامی پابرجا است و این انقلاب به صاحب اصلی آن سپرده خواهد شد.

 

فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (ع) استان اصفهان تصریح کرد: راهپمایی بی‌نظیر اربعین امسال زمینه‌ساز تمدن اسلامی خواهد شد و فرهنگ برادری و فرهنگ اداره کردن دین در حکومت‌ها را در پی خواهد داشت.

 

 

انتهای خبر/09

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است