شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانفرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان : از اهداف برگزاری یادواره‌های شهدا ، معرفی چهره‌های گمنام دفاع مقدس است

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان : از اهداف برگزاری یادواره‌های شهدا ، معرفی چهره‌های گمنام دفاع مقدس است

منتشرشده در اصفهان شنبه, 04 آبان 1398 ساعت 10:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در یادواره سردار شهید عبدالرسول زرین و 1200 شهید ورزشکار استان اصفهان : هدف از برگزاری چنین یادواره‌هایی شناساندن چهره‌های گمنام دفاع مقدس است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فدا فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در یادواره سردار شهید عبدالرسول زرین و 1200 شهید ورزشکار استان اصفهان اظهار داشت: هدف از برگزاری چنین یادواره‌هایی شناساندن چهره‌های گمنام دفاع مقدس است.

 

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با بیان این‌که دشمن روی خانواده و مراکز آموزشی تمرکز کرده افزود: این یادواره‌ها رعد و برقی است در شب تاریک که انگیزه بخش برای ما در پیروی از این راه است.

 

وی با اشاره به نقش استان اصفهان در هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد: این یک افتخار ابدی برای استان ماست که یک چهارم شهدای ورزشکار، یک چهارم شهدای روحانی و یک پنجم شهدای دانش آموز برای اصفهان هستند.

 

سردار فدا خاطر نشان کرد: از افتخارات شهید زرین همین بس که آمریکایی‌ها یکی از تک تیراندازانشان که 160 شلیک موفق داشته را به عنوان رکوددار در این زمینه معرفی می‌کنند اما شهید زرین خودش بیش از 2 هزار را گفته که ثبت کرده است.

 

گفتنی است یادواره شهید عبدالرسول زرین و 1200 شهید ورزشکار استان اصفهان  با حضور فرمانده کل نیروی انتظامی، نمایندگان مجلس و جمعی از مسؤولان کشوری و لشکری برگزار شد و شهید زرین بنیان‌گذار یگان تک تیر اندازی امام حسین بود، این شهید به واسطه مهارتش در تیرانداز به شکارچی خمینی و گردان تک نفره معروف شد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است