شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانفرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان: استفاده از ظرفیت‌های درونی سبب پیشرفت کشور می‌شود

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان: استفاده از ظرفیت‌های درونی سبب پیشرفت کشور می‌شود

منتشرشده در اصفهان دوشنبه, 13 آبان 1398 ساعت 10:48
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با تاکید بر اینکه استفاده از ظرفیت‌های درونی سبب پیشرفت کشور می‌شود، گفت: توانمندی‌های ایران به حدی رسیده که دشمن نمی‌تواند ما را غافلگیر کند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فدا فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در نشست با شورای اقشار، مجمع عالی بسیج و هیات‌های اندیشه ورز کاشان که در سالن شهدای پاسدار ناحیه مقاومت کاشان برگزار شد، گفت:  با اقتدار در برابر توطئه های شوم دشمنان می ایستیم و غافلگیر نمی‌شویم.

 

 

سردار فدا استفاده از ظرفیت‌های درونی را سبب پیشرفت‌های زیادی در حوزه‌های مختلف دانست و اظهار داشت: امروز به مرحله‌ای از پیشرفت رسیده ایم که اگر لازم باشد در صورت نیاز می‌توانیم ضربه قاطع، متقابل و پیش دستانه بر دشمن وارد کنیم.

 

سردار فدا افزود: : قابلیت‌ها و توانایی‌های شهر کاشان بسیار بالا است و زیبنده است که مشکلات حل شده و صاحبان اندیشه برای مشکلات مناطق چاره‌اندیشی کنند.

 

وی در ادامه با اشاره به قدرت نظامی کشور تصریح کرد: شرایط و توانمندی‌های ما به حدی رسیده که با توطئه‌چینی دشمن غافلگیر نمی شویم و این ظرفیت‌ها را مدیون حمایت و پشتیبانی و حضور مردم درصحنه می‌دانیم.

 

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان ایران را قدرت برتر و در قله کشورهای برتر دانست و خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها اکنون دریافتند که خانواده ایرانی سبب این‌همه قدرت و توسعه‌یافتگی است و برای از هم پاشیدن بنیان خانواده ایرانی نقشه می‌کشد .

 

سردار فدا افزود: دشمن در مهدکودک‌های ما الگوسازی را شروع کرده پس با هوشیاری الگوهای حاضر در جامعه که مادران شهدا هستند و در تحکیم خانواده و پرورش سردارانی چون شهید معمار، فارسی و بارفروش پرورش دادند را تبیین کنیم تا از این پیچ تاریخی نیز پیروز  بگذریم.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است