شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانفرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان: استان اصفهان 480 گروه جهادی آماده خدمت گزاری دارد

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان: استان اصفهان 480 گروه جهادی آماده خدمت گزاری دارد

منتشرشده در اصفهان شنبه, 02 آذر 1398 ساعت 15:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) با بیان اینکه استان اصفهان 480 گروه جهادی آماده خدمت گزاری دارد گفت: تشکیل گروه‌های جهادی از ماموریت‌های بسیج است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار مجتبی فدا سپاه فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه اصفهان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و هفته گرانقدر بسیج اظهار داشت: بسیج شجره طیبه‌ای است که به فرمان امام راحل قبل از آغاز جنگ تحمیلی در کشور راه اندازی شد تا نقش مردم در دفاع از ارزش‌ها و دفاع از امنیت به خوبی نمایان شود و شرایطی فراهم شد که شجره طیبه بسیج منشا توفیقات روزافزون شد و برکات زیادی برای انقلاب به وجود آورده و عملکرد بسیج به گونه‌ای است که حضرت امام (ره) فرمودند افتخار من این است که یک بسیجی هستم.

 

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: ابتدای تشکیل انقلاب حضرت امام (ره) فرمودند باید ملت ما جوان‌هایش مجهز باشند و جوانان باید هوشیار باشند که مملکت آسیب پذیر نباشد و امروز نیز ظرفیت‌های بسیج باید در راستای جذب و سازماندهی بسیج شکل گیرد.

 

وی ادامه داد: امروز با تدابیر مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی)سازماندهی بسیج به خوبی انجام شده است و بیانات رهبر معظم انقلاب حجتی در راستای ادامه راه بسیج است. بسیج ظرفیتی دارد که در همه بخش‌های مختلف کشور گره‌های بزرگی را باز می‌کند.

 

سردار فدا ادامه داد: تبعیت و حرکت در مسیر ولایت فقیه، مردمی بودن، جذب حداکثری بسیج، معنویت و ارتباط با خدا و قرآن و توجه به دستورات دینی، انقلابی بودن، تکلیف گرا، خودجوش بودن، آتش به اختیار از ظرفیت‌ها و ویژگی بسیج است.

 

وی خاطرنشان کرد: یک دوم شهدای اصفهان بسیجی بودند، بسیج مظهر وحدت و همگرایی در جامعه است و صحنه‌هایی که بسیج در آن نقش دارد دفاع از انقلاب است و امروز شاهد  هستیم که بسیجیان در کمک به دفاع از امنیت کشور و حضور در جبهه‌های مقاومت نقش فعالی دارند.

 

فرمانده سپاه استان اصفهان گفت: محرومیت زدایی، کمک به دستگاه‌های دولتی و اداری، ایجاد اشتغال در قالب طرح‌های اقتصاد مقاومتی و تشکیل گروه‌های جهادی از ماموریت‌های بسیج است. استان اصفهان 480 گروه جهادی آماده خدمت گزاری دارد و فعالیت‌های بی شماری در سیل اخیر و عرصه‌های فرهنگی داشته است.

 

وی گفت: احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر از شاخصه‌های بسیج است و مقابله با گروه‌های انحرافی و مقابله با جنگ نرم دشمن از ماموریت‌های بسیج به شمار می‌رود. بسیج گسترده ترین شبکه مردمی است که در صحنه‌های مختلف در مقاطع مختلف به کمک کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی آمده است.

 

سردار فدا خاطرنشان کرد:  چهلمین سالگرد بسیج مصادف با صدور بیانیه گام دوم انقلاب شده است و این بیانیه سند راهبردی است برای موفقیت کشور است که بسیج خود را آماده می‌کند تا این بیانیه به خوبی اجرا شود.

 

وی در پایان گفت: امروز به ظرفیتی دست یافتیم که ضربت متقابل را در مقابل تهدیدات دشمن وارد می‌کنیم و امیدواریم با رهنمودهای مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) و همراهی مردم و توان رزم نیروها بر تهدیدات دشمن غلبه کنیم.

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است