شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهان فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) اصفهان: اسوه‌های دفاع مقدس چراغ راهی برای جوانان هستند

 فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) اصفهان: اسوه‌های دفاع مقدس چراغ راهی برای جوانان هستند

منتشرشده در اصفهان سه شنبه, 03 دی 1398 ساعت 09:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان گفت: استفاده از تجربیات اسوه‌های دفاع مقدس چراغ راهی برای جوانان در انقلاب اسلامی است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فدا فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر سپاه استان، که در محل لشکر 14 امام حسین (ع) برگزار شد اظهار داشت: شرایط امروز به گونه‌ای است که جبهه استکبار به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی هستند و در این راه با شکست‌های فراوانی روبه رو شده اند.

 

وی تصریح کرد: رویکرد دشمن پس از شکل گیری انقلاب اسلامی از ابتدا تا کنون به اشکال مختلف براندازی است و امروز ظرفیت، توانمندی و قابلیت نظام جمهوری اسلامی به گونه‌ای است که ضربه متقابل را به دشمنان وارد کند.

 

فرمانده سپاه استان اصفهان بیان کرد: شکوهمندی نظام جمهوری اسلامی حاصل بهره‌مندی از تجربیات، سعی، تلاش و پژوهش، تحقیق و توجه به نقاط ضعف دشمن است و امروز پس از 40 سال دشمن به این جمع بندی رسیده است که اقتدار ما  چنان ظرفیتی یافته که دشمنان را ناکام گذاشته است.

 

وی ادامه داد: دشمنان به این نتیجه رسیده‌اند که برای براندازی انقلاب اسلامی مردم را در مقابل نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار دهند اما در این شرایط  رابطه ما با مردم مستحکم‌تر شده است و  اراده و حضور مردم در صحنه ظرفیتی را ایجاد کرده است که  استکبار را در نیل به اهداف شوم خود ناامید کرده است.

 

سردار فدا تأکید کرد: باید از تجربیات گذشته بهره ‌برداری کنیم تا در آینده به خوبی آن‌ها را به کارگیری کنیم. استفاده از تجربیات اسوه‌های دفاع مقدس نیز چراغ راهی برای جوانان در انقلاب اسلامی است.

 

گفتنی است در پایان این مراسم از پژوهشگران برتر سپاه استان تقدیر به عمل آمد و از 2 جلد کتاب تجربه نگاری لشکر 14 امام حسین (ع) رونمایی شد.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است