شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانجانشین فرمانده‌کل سپاه: حمله موشکی ‌بخشی از قدرت سپاه بود 

جانشین فرمانده‌کل سپاه: حمله موشکی ‌بخشی از قدرت سپاه بود 

منتشرشده در اصفهان پنج شنبه, 19 دی 1398 ساعت 20:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده‌کل سپاه ‌گفت: ما در برابر دشمن ایستادگی می‌کنیم و پاسخ می‌دهیم در حالی که هیچ کشوری توانایی اینکه برابر آمریکا از خود اراده‌ای نشان دهد را ندارد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرداردریادارپاسدار علی فدوی ‌در مراسم گرامی‌داشت شهادت سردار حاج احمد کاظمی اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی به‌رهبری امام خمینی(ره)، پیروزی جبهه حق بود و شهدای ما نیز در همین مسیر حرکت کردند و سبب عزت و قدرت وطن شدند.

 

وی با بیان اینکه نجف‌آباد خود از جلوه‌های رشادت‌ها و مجاهدت‌های رزمندگان اسلام است، افزود: مردم این شهر، از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون شهدای والامقام بسیاری را به میهن تقدیم کرده‌اند.

 

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: یکی از این شهدای بزرگ حاج احمد کاظمی است، کسی که دلدادگان بسیاری داشت از جمله سردار حاج قاسم سلیمانی.

 

سردار فدوی با اشاره به شرارت‌های آمریکا در منطقه و علیه ایران گفت: آمریکا هیچ‌گاه نمی‌تواند از حتی یک پیروزی در مقابل ایران نام ببرد، آمریکا محور شرارت است و همواره ایران را تحت شدیدترین فشارها قرار داده است، همان طور که خداوند در قرآن فرموده است و امام راحل نیز همواره بر آن تأکید می‌کردند ما در برابر دشمن به تکالیف الهی خود عمل می‌کنیم، شهدای والامقام ما نیز همگی به تکالیف الهی خود عمل کردند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با یادآوری اقدام موشکی سپاه علیه پایگاه آمریکایی عین الاسد ابراز کرد: این اقدام یکی از جلوه‌های توانمندی‌های ما بود. ما در برابر دشمن ایستادگی می‌کنیم و پاسخ می‌دهیم در حالی که هیچ کشوری توانایی اینکه برابر آمریکا از خود اراده‌ای نشان دهد را ندارد.

 

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: آمریکا به‌رغم اینکه علیه کشور ما برنامه‌ریزی‌های بسیاری انجام داده اما کاری از پیش نبرده است.

 

وی با تاکید بر اینکه هیچ کشوری تا کنون برابر آمریکا چنین کار بزرگی را انجام نداده است که ما انجام دادیم افزود: جبهه مقاومت در توان و جغرافیا گسترش می‌یابد تا استکبار جهانی هیچ‌گونه احساس امنیت و آرامشی نداشته باشد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است