شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانمسئول بسیج سازندگی سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان خبر داد:  نخستین کاروان موکب‌های مردم اصفهان در راه مناطق سیل‌زده

مسئول بسیج سازندگی سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان خبر داد:  نخستین کاروان موکب‌های مردم اصفهان در راه مناطق سیل‌زده

منتشرشده در اصفهان چهارشنبه, 25 دی 1398 ساعت 16:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج سازندگی سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان گفت: نخستین کاروان موکب‌های مردم مبارکه آماده حضور در مناطق سیل زده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ عجمی مسئول بسیج سازندگی سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان درباره حضور نیروهای بسیج و ارسال اقلام مورد نیاز به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در طی روزهای گذشته موکب‌هایی آماده شده تا بسیجیان شهرستان مبارکه در این مناطق حضور پیدا کنند.

 

وی افزود: قراراست تا روزانه 5 هزار غذا در این موکب پخت و در اختیار مردم سیل زده قرار گیرد، یک ماشینمواد غذایی نیز تا فردا عازم این مناطق می‌شود که در این محموله بیش از یک تن برنج، رب گوجه، ماکارونی، روغن، کنسرو، پتو و البسه در اعزام ابتدایی است.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان خاطرنشان کرد: مسئله بعدی بحث جمع‌آوری کمک‌های مردمی در نواحی بسیج در سطح استان است که مردم می‌توانند کمک‌های خود را در حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج جمع‌آوری کرده و به مناطق سیل زده ارسال کنند.

 

وی گفت: 3 گروه جهادی نیز در استان آماده به کار هستند و اگر ابلاغ آن‌ها نیز به سرعت در مناطق سیل زده حضور یابند، با توجه به حضور نیروهای سپاه و بسیج در مناطق سیل زده از نظر نیروی انسانی مشکلی وجود ندارد و تنها نیازمند کمک‌های مردمی در اقلام مورد نیاز است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است