شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجر استان فارس خبر داد : آغاز رزمایش مومنانه در فارس/ توزیع ۲۵ هزار بسته معیشتی

فرمانده سپاه فجر استان فارس خبر داد : آغاز رزمایش مومنانه در فارس/ توزیع ۲۵ هزار بسته معیشتی

منتشرشده در فارس دوشنبه, 08 ارديبهشت 1399 ساعت 09:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه فجر استان فارس با اشاره به آغاز رزمایش مومنانه در استان، از توزیع ۲۵ هزار بسته معیشتی بین اقشار نیازمند خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر استان فارس در آئین آغاز رزمایش مواسات و همدلی و کمک مومنانه، که با حضور نماینده ولی فقیه در فارس و جمعی از مدیران استانی برگزار شد، ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، گفت: این ماه مبارک بهترین فرصت برای خودسازی معنوی و یاری رساندن به اقشار نیازمند و محروم جامعه محسوب می‌شود و برگزاری رزمایش کمک مومنانه نیز در همین راستا برنامه ریزی شده است.

 

وی با بیان اینکه بسیجیان و گروه های جهادی فارس در جمع آوری و توزیع هدفمند کمک های مردمی فعالانه نقش آفرینی می کنند، خاطرنشان کرد: ۱۵۰۰ سری جهیزیه با مشارکت سپاه فجر، بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس به زوج های جوان اهدا خواهد شد.

 

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه نیروهای سپاه و بسیجیان از ابتدای شیوع بیماری کرونا در عرصه خدمت رسانی به مردم فعالانه حضور داشته اند، گفت: ۲۳۰۰ نفر از بسیجیان نیز طی بیست روز گذشته در فرآیند اهدای خون به بیماران نیازمند حضور داشته اند.

 

وی خاطرنشان کرد: در قالب برگزاری رزمایش کمک مومنانه ۲۵ هزار بسته معیشتی در بین اقشار نیازمند استان فارس توزیع خواهد شد.

 

سردار غیاثی با بیان اینکه شیوع بیماری کرونا در کشور برای برخی اقشار آثار ناخوشایند اقتصادی و اجتماعی در بر داشته است، گفت: هم افزایی هدفمند ظرفیت های مردمی و سازمان ها در راستای جمع آوری حداکثری کمک ها و توزیع عادلانه بین اقشار آسیب پذیر یک مسئله بسیار با اهمیت است که با برگزاری هماهنگ رزمایش کمک مومنانه در سراسر استان فارس به این مهم دست خواهیم یافت.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است