شما اینجا هستید: خانهاستانهافارس فرمانده سپاه فجر استان فارس :  کمرنگ کردن یاد و خاطره شهدا از اهداف اصلی دشمن است

 فرمانده سپاه فجر استان فارس :  کمرنگ کردن یاد و خاطره شهدا از اهداف اصلی دشمن است

منتشرشده در فارس چهارشنبه, 23 مهر 1399 ساعت 13:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه فجر استان فارس با تاکید بر اینکه  کمرنگ کردن یاد و خاطره شهدا از اهداف اصلی دشمن است، گفت: در فرآیند مستندسازی آثار مربوط به شهدای دفاع مقدس، باید خاطرات پدران و مادران شهدا به عنوان یک گنجینه ارزشمند ملی و حماسی در نظر گرفته شوند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار یدالله بوعلی  فرمانده سپاه فجر استان فارس در دیدار با خانواده شهید علی‌جان اللهیاری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، گفت: رزمندگان خطه فارس در دوران دفاع مقدس حماسه‌ای بی‌نظیر در در دفاع از انقلاب اسلامی آفریدند و تقدیم ۱۵ هزار شهید والامقام، گواه این عملکرد درخشان است.

 

سردار بوعلی با تاکید بر اینکه یکی از اهداف اصلی دشمنان انقلاب اسلامی کمرنگ کردن یاد و خاطره شهدا در جامعه است، گفت: مستندسازی از خاطرات رزمندگان، ایثارگران، آزادگان و شهدای دفاع مقدس و تولید آثار فاخر هنری براساس این خاطرات بهترین و موثرترین روش برای جلوگیری از خدشه وارد شدن به حقایق آن دوران پرافتخار است.

 

 فرمانده سپاه فجر استان فارس تاکید کرد: در فرآیند مستندسازی آثار مربوط به شهدای دفاع مقدس باید خاطرات پدران و مادران شهدا بعنوان یک گنجینه ارزشمند ملی و حماسی در نظر گرفته شوند.

 

وی با بیان اینکه رسیدگی به امور خانواده های شهدا باید در راس برنامه ها قرار داشته باشد، گفت: بهترین راه برای اطلاع از وضعیت و مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران دیدار حضوری و چهره به چهره مسئولان با این عزیزان است.

 

سردار بوعلی با بیان اینکه اقتدار و عزتِ امروز ایران اسلامی در سطح منطقه و جهان مرهون خون شهدای دفاع مقدس است، گفت: نیروهای مسلح کشور با تکیه بر تجربیات دفاع مقدس و اتکاء به توان متخصصان داخلی در اوج آمادگی هستند و هرگونه تهدید با پاسخ کوبنده و دندان شکن مواجه خواهد شد.

 

برپایه این گزارش، در این دیدار که با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی انجام شد، مادر شهید اللهیاری خاطراتی از دوران جوانی و حضور آن شهید والامقام در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل پرداخت.

 

انتهای پیام

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است