شما اینجا هستید: خانهاستانهافارساخبار برگزیدهدیدار نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان و فرمانده نیروی زمینی سپاه

دیدار نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان و فرمانده نیروی زمینی سپاه

منتشرشده در اخبار برگزیده چهارشنبه, 01 بهمن 1399 ساعت 15:01
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان و فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن دیدار با یکدیگر، به گفتگو پیرامون مسائل استان پرداختند.


به گزارش سپاه نیوز؛ آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان در دیدار سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به موقعیت حساس سیستان‌وبلوچستان در منطقه خواستار سرمایه‌گذاری ویژه در حوزه‌های اقتصادی و فرهنگی استان شد.

امام جمعه زاهدان ادامه داد: تشویق بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در سیستان و بلوچستان و همچنین پایه‌ریزی فعالیت‌های فرهنگی در استان از دیگر اقدامات مورد نیاز در سیستان‌وبلوچستان است.

آیت‌الله مصطفی محامی بیان کرد: علی رغم تمام رسیدگی‌ها، محرومیت در سیستان‌وبلوچستان همچنان باقی است و مردم در شرایط سخت معیشتی قرار دارند که انتظار داریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچون گذشته برای حل مشکلات و پرکردن خلأها نقش‌آفرینی کند.

سردار پاکپور نیز دراین دیدار وضعیت خاص سیستان‌و‌بلوچستان را نیازمند توجه خاص دانست و افزود: عملکرد مقطعی و هزینه‌های پراکنده راه به جایی نخواهد برد و رفع محرومیت‌ها در استان برنامه‌ریزی بلند مدت و کار جدی نیاز دارد.

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است