شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسارگاد : بیمارستان صحرایی فوق تخصصی سپاه فجر فارس در پاسارگاد دایر می‌شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسارگاد : بیمارستان صحرایی فوق تخصصی سپاه فجر فارس در پاسارگاد دایر می‌شود

منتشرشده در فارس دوشنبه, 22 آبان 1396 ساعت 13:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاسارگاد از برپایی بیمارستان صحرایی تخصصی و فوق تخصصی سپاه فجر استان فارس از ابتدای آذرماه امسال در این شهرستان خبرداد.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سرگرد پاسدار مجیدعلی‌پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاسارگاد استان فارس اظهار داشت: این بیمارستان صحرایی توسط بسیج سازندگی و بسیج جامعه پزشکی سپاه فجر استان فارس در بخش سرپنیران پاسارگاد دایر و به ارائه خدمات به مردم روستاهای محروم این بخش می‌پردازد.

 

وی با بیان اینکه در این طرح پنج روستای شهرستان پاسارگاد مورد پوشش قرار می‌گیرد تصریح کرد: جمعیت این روستاها به هشت هزار نفر می‌رسد و مردم سخت‌کوش آن نیز نیازمند خدمات تخصصی و فوق تخصصی هستند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاسارگاد بیان کرد: قرارگاه مردم یاری سپاه فجر استان فارس به پاس قدر دانی از مردم خوب ، متدین و انقلابی مناطق کمتربرخوردار پاسارگاد و با هدف خدمات‌رسانی به این عزیزان اقدام به  این عمل خداپسندانه می‌کنند و پزشکان متخصص و فوق تخصص بسیجی نیز به صورت رایگان ارائه خدمات درمانی می‌کنند.

 

وی افزود: در مدت پنج روز برپایی این بیمارستان خدمات پزشکی قلب، داخلی گوارش، اطفال، زنان،ارتوپدی،مامائی ، چشم پزشکی و دندانپزشکی به مردم ارائه می‌شود.

  

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است