شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسرئیس بسیج سازندگی استان فارس : جهادگران استان فارس ۱۷۰ واحد مسکونی در خوزستان را تعمیر و مرمت کردند

رئیس بسیج سازندگی استان فارس : جهادگران استان فارس ۱۷۰ واحد مسکونی در خوزستان را تعمیر و مرمت کردند

منتشرشده در فارس شنبه, 09 شهریور 1398 ساعت 12:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس بسیج سازندگی استان فارس با اشاره به ماموریت بسیج سازندگی در منطقه شعیبیه خوزستان گفت: در منطقه شعیبیه ۱۵۰ واحد تعمیری ابلاغ شده بود که با پیگیری‌ها و حضور گروه‌های جهادی ۱۷۰ پروژه تعمیری انجام شد که بیش از اندازه ابلاغ بود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرورزادهرئیس بسیج سازندگی استان فارس در دیدار با اعضای مجمع جهادی استان فارس به گزارش عملکرد بسیج سازندگی استان فارس در سال کنونی پرداخت و اظهار داشت: با همت گروه‌های جهادی بسیاری از خرابی‌های سیل برطرف شده است. 

 

وی با اشاره به فعالیت جهادگران به ویژه در منطقه سعدی گفت: 235 واحد تعمیراتی به صورت کامل بدون هیچ استفاده از وام‌های بنیاد مسکن در ناحیه احمدبن موسی (ع) انجام شد و اکنون مردم در منطقه سعدی و دیگر مناطق از سپاه و گروه‌های جهادی تقدیر و تشکر می‌کنند. 

 

رئیس بسیج سازندگی استان فارس با بیان اینکه در سیل لرستان گروه‌های جهادی از تمامی شهرستان‌ها اعلام آمادگی کردند، افزود: در سیل خوزستان ماموریتی به سپاه داده شد که گروه‌های جهادی نیز اعزام شدند، ابتدا در نقطه اسماعیلیه برای کنترل سیلاب گروه‌های جهادی تخصصی از جمله بهداشتی و عمرانی ورود کردند. 

 

سرورزاده با اشاره به ماموریت بسیج سازندگی در منطقه شعیبیه خوزستان بیان کرد: در منطقه شعیبیه نیز 150 واحد تعمیری ابلاغ شده بود که با پیگیری‌ها و حضور گروه‌های جهادی 170 پروژه تعمیری انجام شد که بیش از اندازه ابلاغ بود. 

 

وی با بیان اینکه 50 واحد احداث نیز در این منطقه جزو ماموریت‌های بسیج سازندگی بود، تصریح کرد: این 50 واحد نیز به‌طور کامل شروع شده و در حال انجام است ،در شهرستان‌ها هم براساس ابلاغیه و سهمی که داده شده همه‌گروه‌های جهادی ورود کردند و مراحل به نحو احسن پیش می‌رود. 

 

بنابراین گزارش در پایان این مراسم از جهادگران برتر استان فارس تجلیل و تقدیر شد. 

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است