شما اینجا هستید: خانهاستانهافارستوسط گروه های جهادی سپاه فجر استان فارس صورت گرفت؛  ساخت ۵۲ واحد مسکونی برای سیل‌زدگان خوزستان

توسط گروه های جهادی سپاه فجر استان فارس صورت گرفت؛  ساخت ۵۲ واحد مسکونی برای سیل‌زدگان خوزستان

منتشرشده در فارس چهارشنبه, 08 آبان 1398 ساعت 10:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مدیر فنی و عمران بسیج سازندگی سپاه فجر استان فارس از ساخت ۵۲ واحد مسکونی در بخش شعیبیه خوزستان خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ کارگر مدیر فنی و عمران بسیج سازندگی سپاه فجر استان فارس ، با اشاره به دور جدید اردو‌های جهادی در استان خوزستان گفت: این اردو‌ها با هدف بازسازی منازل اهالی بخش شعیبیه خوزستان برگزار شده و همچنان در حال اجرا  است. 

 

وی با اشاره به فعالیت گروه‌های جهادی استان فارس در خوزستان افزود: در دور گذشته ۱۷۶ واحد مسکونی در این بخش توسط جهادگران استان فارس تعمیر و مرمت و به ساکنان این مناطق تحویل داده شده است. 

 

مدیریت فنی و عمران سازمان بسیج سازندگی سپاه فجر استان فارس افزود: ۵۲ واحد نیز در حال احداث است که دیوارچینی آن انجام شده و تا ۱۵ آذر سفت‌کاری آن به طور کامل انجام می‌شود. 

 

کارگر بیان کرد: مرحله جدید خدمت‌رسانی به سیل زدگان در کارگروه‌های تخصصی ساخت و ساز ، احداث ۵۲ واحد مسکونی ویژه اهالی بخش شعیبیه شهرستان شوشتر در حال اجرا است و انشالله در دهه فجر به ساکنان واگذار می شود . 

 

وی درباره حضور گروه‌های جهادی فارس در خوزستان گفت: از ۹ شهرستان استان فارس گروه‌های جهادی به صورت مستمر به خوزستان اعزام شده و به خدمت‌رسانی مشغول هستند.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است