شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجر استان فارس : هدف از تشکیل بسیج، پاسخگویی به نیاز جامعه است  

فرمانده سپاه فجر استان فارس : هدف از تشکیل بسیج، پاسخگویی به نیاز جامعه است  

منتشرشده در فارس چهارشنبه, 06 آذر 1398 ساعت 11:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت : اعضای بسیج آموخته‌اند که براساس نیازهای انقلاب در همه حوزه‌ها از جمله فرهنگی و اجتماعی نقش آفرینی کنند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر استان فارس در اجتماع بزرگ بسیجیان شیراز اظهار داشت: بسیج مولود امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی است و امروز توفیقات زیادی را با حضور این شجره طیبه در عرصه‌های مختلف شاهد هستیم.

 

وی ادامه داد: امام (ره) با هدف پاسخگویی به نیازهای جامعه، نهادهایی از جمله بسیج را ایجاد کرد و رهبر معظم انقلاب( مد ظله العالی)  نیز در دوره کنونی، سه مولفه بصیرت، اخلاص و عمل را از بسیجیان مطالبه می کنند.

 

سردار غیاثی، با بیان اینکه امروز بسیجیان در پیروی از فرمان رهبری در عرصه‌های مختلف حاضر هستند، گفت: اعضای بسیج آموخته‌اند که براساس نیازهای انقلاب در همه حوزه‌ها از جمله فرهنگی و اجتماعی نقش آفرینی کنند.

 

فرمانده سپاه فجر استان فارس افزود: امنیت پایدار کنونی با مشارکت مردم و بسیج ایجاد شده و با تشکیل این شجره طیبه، مشارکت مردم در امنیت پایدار کشور در قالب بسیج شکل گرفته است.

 

وی ادامه داد : امروز تفکر بسیجی به همه ما درس می‌دهد که نباید با قدرت‌های ظالم گفتمان داشته باشیم.

 

گفتنی است ؛ افزون بر هفت هزار نفر از بسیجیان شیراز، به مناسبت پنجم آذر که به عنوان روز بسیج نامگذاری شده در اجتماع بزرگی که برگزار شد، شرکت کردند.

 

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است