شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجراستان فارس: انقلاب اسلامی الگوی ملت‌های مظلوم جهان است

فرمانده سپاه فجراستان فارس: انقلاب اسلامی الگوی ملت‌های مظلوم جهان است

منتشرشده در فارس شنبه, 19 بهمن 1398 ساعت 14:25
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت:انقلاب اسلامی ایران، الگویی برای ملت‌های مظلوم جهان در زمینه مقاومت و مبارزه با استکبار است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر استان فارس در یادواره شهدای بخش کامفیروز با بیان اینکه دهه فجر نماد مبارزات انقلابی و استقلال طلبی ملت مومن ایران است، گفت: این انقلاب که در بهمن ۱۳۵۷ بر پایۀ آموزه های دین مبین اسلام و به رهبری امام خمینی (ره) به پیروزی رسید، به نقطه عطف در تاریخ جهان تبدیل و سرآغازی بر شکست های پی در پی استکبار جهانی شد.

سردار  غیاثی با بیان اینکه پرورش یافتگان مکتب امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی جان خود را برای دفاع از انقلاب و میهن فدا کردند، ادامه داد: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی یکی از تربیت شدگان درخشان این مکتب بود که تاثیرات شگرفی از نقش آفرینی موثر او در معادلات منطقه ای و بین المللی شاهد بودیم و پس از شهادت نیز راه و آرمان این شهید والامقام ادامه خواهد داشت.

 

فرمانده سپاه فجراستان فارس افزود: امروز آرمان های انقلاب اسلامی ایران مورد توجه و علاقه ملت های مسلمان و آزادیخواهان جهان قرار گرفته و انقلاب اسلامی و شهدایی همچون سپهبد شهید سلیمانی الگوی مبارزه ملت های مظلوم با استکبار جهانی هستند.

 

وی با اشاره به اینکه بصیرت و انقلابی گری مولفه های مهم شخصیت شهدا است، گفت: دهه فجر یک فرصت مناسب برای بازخوانی سَبکِ زندگی شهدا بخصوص شهدای مبارزات انقلاب اسلامی است و اگر نسل نوجوان و جوان کشور این شهدا را بشناسد و با ایشان مانوس باشند مطمئنا از آسیب های تهاجم فرهنگی مصون خواهند ماند.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است