شما اینجا هستید: خانهاستانهافارستوسط قرارگاه مردم یاری و خدمت رسانی سپاه فجراستان فارس صورت گرفت؛ توزیع بیش از ۳هزار بسته حمایتی معیشتی بین نیازمندان

توسط قرارگاه مردم یاری و خدمت رسانی سپاه فجراستان فارس صورت گرفت؛ توزیع بیش از ۳هزار بسته حمایتی معیشتی بین نیازمندان

منتشرشده در فارس دوشنبه, 28 بهمن 1398 ساعت 13:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  قرارگاه مردم یاری و خدمت رسانی سپاه فجراستان فارس بیش از ۳هزار بسته حمایتی معیشتی بین نیازمندان توزیع کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛  علی پور فرمانده ناحیه بقیه الله از توزیع بیش از ۳۰۰۰ بسته حمایتی معیشتی بین محلات کم برخوردار توسط قرارگاه مردم یاری و خدمت رسانی سپاه فجر فارس خبر داد.

 

وی با اشاره به فعالیتهای قرارگاه مردم یاری و خدمت رسانی سپاه فجر فارس گفت : این بسته ها تحت تدابیر فرمانده محترم سپاه فجر استان فارس و با هدف کمک به قشر اسیب پذیر جامعه توزیع شده است.

 

 علی پور خاطر نشان کرد: این اقدام چهارمین مرحله از توزیع بسته های حمایتی در بین اقشار کم درامد جامعه میباشد و الحمدالله سپاه ناحیه بقیه الله (عج) شیراز با همکاری بسیجیان جان برکف توانسته در موضوعاتی چون توزیع جهیزیه، ساخت و مرمت خانه های محرومین، ساخت خانه عالم و... تلاش های بسزایی را به نتیجه رساند

 

وی با بیان این که بزرگترین افتخار سپاه کمک به مردم، به خصوص اقشار کم برخوردار است؛ خاطر نشان کرد که نیروهای بسیج و پاسداران انقلاب اسلامی همواره با پیگیری فرامین امام و رهبری در تنگناهای اقتصادی خود را در کنار مردم دیده و از ایشان حمایت نموده است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است