شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجر استان فارس در آیین رونمایی از کتاب "راه اینجاست": جوانان انقلابی به حوزه کتاب ورود کنند

فرمانده سپاه فجر استان فارس در آیین رونمایی از کتاب "راه اینجاست": جوانان انقلابی به حوزه کتاب ورود کنند

منتشرشده در فارس سه شنبه, 29 بهمن 1398 ساعت 08:39
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  طی آئینی کتاب " راه اینجاست" با موضوع تحلیل گفتمانی گام دوم انقلاب اسلامی، با حضور جمعی از مسئولان، در محل سپاه فجر استان فارس رونمایی شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر استان فارس در آیین رونمایی از کتاب "راه اینجاست"، گفت: تشویق و حمایت از نویسندگان انقلابی که آثار آنان در حوزه کتاب و فرهنگ شاخص و راهنمای علاقمندان به مطالعه است از وظایف مهم مسئولان است.

 

سردار غیاثی با اشاره به اینکه کتاب راه اینجاست یکی از آثار فرهنگی مفید است، گفت: کتابی که رونمایی شد کتاب جریان ساز در حوزۀ مطالعات انقلاب اسلامی است و البته هر اثری در حوزه کتاب و کتابخوانی باید از سوی اساتید و متخصصان مطالعه و نقد شود و اگر لازم باشد در راستای ارتقای کیفی با انتشار پیوست ها تصحیح شود.

 

فرمانده سپاه فجر استان فارس خاطرنشان کرد: حمایت از آثار انقلابی در حوزه کتاب و معرفی این آثار شاخص به جامعه یکی از راه های موثر در ارتقاء بیش از پیش سرانۀ مطالعه در کشور است و نقش مسئولان فرهنگی کشور در تحقق این موضوع مهم نباید نادیده گرفته شود.

 

وی در حاشیه این مراسم و در پاسخ به سئوالات خبرنگاران با تاکید بر اهمیت حضور و نقش آفرینی هر چه بیشتر تفکر انقلابی و بسیجی در حوزه تولید محصولات فرهنگی بخصوص نشر کتاب، افزود: تولید آثار فرهنگی شاخص با موضوع انقلاب اسلامی رسالت مهم نخبگان بسیجی و نویسندگان انقلابی است و در این حوزه، کتاب یکی از تاثیرگذارترین محصولات فرهنگی است.

 

سردار غیاثی با بیان اینکه انتشار این کتاب و تولیدات محصولات فرهنگی شاخص با موضوع انقلاب اسلامی بدست جوانان نسل سوم و چهارم کشور گُواه سَرزندگی انقلاب اسلامی و استقبال جوانان ایران اسلامی از مفاهیم انقلابی است، ادامه داد: جوانان انقلابی مانند نویسندگان همین کتاب باید در حوزه تحریر کتاب، گفتمان سازی و تعریف مدل انقلابی گری و مطالعه آثار مرتبط با انقلاب اسلامی بیش از پیش بصورت فعال نقش آفرینی کنند.

 

فرمانده سپاه فجر همچنین با اشاره به موضوع مهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه ۱۳۹۸، گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات، دشمنان انقلاب اسلامی را نااُمید و دوستداران انقلاب اسلامی را امیدوار می کند، در استان نیز تمام امکانات و زمینه ها برای حضور حداکثری مردم فارس در انتخابات فراهم شده و شاهد حضور گسترده و پُرشور مردم انقلابی فارس، پای صندوق رای خواهیم بود.

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است