شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجر استان فارس : مردم نشان دادند پای عهد خود با انقلاب ایستاده‌اند

فرمانده سپاه فجر استان فارس : مردم نشان دادند پای عهد خود با انقلاب ایستاده‌اند

منتشرشده در فارس شنبه, 03 اسفند 1398 ساعت 11:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: حضور پُرشور جوانان انقلابی در انتخابات دارای پیام بازدارندگی برای دشمنان انقلاب اسلامی است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر استان فارس  در جمع خبرنگاران بیان کرد: انتخابات به عنوان مسئله اساسی کشور یکی از مهم‌ترین عرصه‌های نقش آفرینی مردم در اداره کشور و نِماد مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی ایران است.

 

سردار غیاثی ضمن تجلیل از حضور گسترده مردم در انتخابات، گفت: حضور نسل جوان و رأی اولی‌ها در انتخابات مجلس شورای اسلامی نشاندهندۀ روحیه انقلابی نسل آینده ساز کشور است و این شور انقلابی دارای پیام بازدارندگی برای دشمنان انقلاب اسلامی و یک حرکت اُمیدآفرین برای تمام دوستداران انقلاب اسلامی در سراسر دنیاست.

 

وی با بیان اینکه مردم با حضور باشکوه خود در انتخابات نشان دادند پای عهد خود با انقلاب ایستاده‌اند، گفت: انتخابات به عنوان مسئله اساسی کشور یکی از مهم‌ترین عرصه‌های نقش آفرینی مردم در اداره کشور بوده و نِماد مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه این انتخابات باشکوه نشان دهندۀ اعتماد و اعتقاد مردم به نظام اسلامی است، گفت: مردم در این انتخابات ضمن تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب اسلامی و شهدا بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود را از نظام و انقلاب اسلامی را اعلام کردند.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است