شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسجانشین فرماندهی سپاه فجر استان فارس اعلام کرد: آمادگی سپاه استان برای مقابله با کرونا

جانشین فرماندهی سپاه فجر استان فارس اعلام کرد: آمادگی سپاه استان برای مقابله با کرونا

منتشرشده در فارس شنبه, 17 اسفند 1398 ساعت 11:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:جانشین فرماندهی سپاه فجر استان فارس گفت: سپاه استان در راستای مقابله با بیماری کرونا آماده همکاری با دانشگاه علوم پزشکی برای مقابله با این ویروس است.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار یدالله بوعلی جانشین فرماندهی سپاه فجر استان فارس گفت: سپاه فجر استان فارس از زمان بروز بیماری کرونا با فعال کردن تیم‌های مختلف کارشناسی و عملیاتی و در کنار سایر نهادها و مسئولان استان اقدامات بسیار خوبی در راستای افزایش تولید اقلام بهداشتی و پزشکی داشته است.

 

سردار بوعلی با تجلیل از خدمات پزشکان، پرستاران و کادر بیمارستان‌های استان فارس در راستای مقابله با بیماری کرونا و درمان بیماران، گفت: جلسه قرارگاه پیشگیری سپاه فجر به منظور هماهنگی، پیش بینی، بررسی وضعیت استان و برنامه ریزی اقدامات لازم در موضوع پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در استان فارس برگزار شد.

 

وی با تاکید بر اینکه سپاه افتخار می‌کند قدمی در راستای خدمت به مردم بردارد، گفت: سپاه فجر فارس از زمان بروز بیماری کرونا با فعال کردن تیم‌های مختلف کارشناسی و عملیاتی و در کنار سایر نهادها و مسئولان استان اقدامات بسیار خوبی در راستای افزایش تولید اقلام بهداشتی و پزشکی در استان داشته و حل مشکلات واحدهای تولیدی اقلام بهداشتی را در دستور کار قرار داده است.

 

جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس با بیان اینکه برای همکاری با دانشگاه علوم پزشکی آمادگی کامل داریم، گفت: کادر کارکنان سپاه استان و ظرفیت مردمی بسیج فارس برای کمک به دانشگاه علوم پزشکی آمادگی کامل دارند و در صورت نیاز سایر ظرفیت‌های پزشکی و اماکن سپاه فارس نیز در راستای مقابله با بیماری کرونا و رفع آلودگی در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار خواهند گرفت.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است