شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده سپاه قدس استان گیلان : ۲۶ هزار بسته معیشتی در استان توزیع شد

فرمانده سپاه قدس استان گیلان : ۲۶ هزار بسته معیشتی در استان توزیع شد

منتشرشده در گیلان چهارشنبه, 27 فروردين 1399 ساعت 16:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قدس استان گیلان گفت: برای رفع مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا ۲۶ هزار بسته معیشتی توسط سازمان بسیج سازندگی سپاه در گیلان بین نیازمندان توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله‌پورفرمانده سپاه قدس استان گیلان در جمع خبرنگاران از کمک مردم در قالب بسته‌های معیشتی و بهداشتی و نیز کمک سپاه به نیازمندان خبر داد و اظهار داشت: 26 هزار بسته معیشتی توسط بسیج سازندگی سپاه در گیلان توزیع شد.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان عنوان کرد: کرونا در ایران اسلامی مشکلاتی را ایجاد کرد اما ما با همدلی و اتحاد آحاد ملت توانستیم بر گرفتاری‌ها غلبه کنیم.

 

سردار عبدالله‌پور با بیان اینکه سپاه اگر در بحران شیوع کرونا خوب عمل کرده همه این موفقیت‌ها مرهون حمایت مردم است تصریح کرد: ورود داوطلبانه جوانان، نوجوانان و بانوان برای تهیه ملزومات بهداشتی و پزشکی نظیر ماسک و دستکش و ضدعفونی اماکن عمومی اقداماتی است که با مشارکت آحاد مردم در گیلان انجام شده است.

 

وی غربالگری بیش از 75 درصد از مردم گیلان در همان 4 روز ابتدایی شروع این طرح ملی را از دیگر موفقیت‌هایی که تنها در سایه مشارکت‌های مردمی به دست آمد ذکر کرد و گفت: سپاه 3 میلیارد تومان اعتبار از محل وزارت دفاع به ما تخصیص داد که تمام این منابع در قالب کمک‌های معیشتی و بهداشتی بین مردم گیلان توزیع شد.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر اینکه در هر بحران و مشکلی وقتی مردم پای کار آمده و به میدان عمل وارد شدند توانستیم بر مشکلات فائق شویم تصریح کرد: ملت ایران اسلامی در مسیر مقابله با ویروس کرونا، همکاری با کادر بهداشت و درمان و کمک به اقشار آسیب‌پذیر جامعه حتی از کشورهای صنعتی نیز پیشی گرفتند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است